Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Prvý veľký televízny súboj je tu! Kedy odštartujú ďalšie jesenné novinky?

Prinášame kompletný prehľad premiér nových seriálov a šou.

22.08.2023 06:00
jeseň v TV Foto:
Jesenné programové novinky slovenských televízií.
debata

Hoci sa ešte prázdniny neskončili, televízie vyrazili do boja o divákov. Markíza a Jojka odštartujú už dnes, v utorok 22. augusta, novú sezónu svojich seriálových hitov Dunaj, k vašim službám a Nemocnica. Aj počas jesene im budú opäť patriť utorkové a štvrtkové večery. Nemocnicu doplnia nové epizódy jarnej seriálovej novinky Tomáš a Diana.

tv, televízia, televízor, stream, streamovacia služba, obývačka, obrazovka, televízor Čítajte aj Záver boja komerčných televízií je tu: Markíza totálne porazila Jojku. Ktorý slovenský seriál bude najlepší?

Ďalšie novinky ich budú čoskoro nasledovať.

Večerné novinky počas pracovného týždňa

Pán profesor V. (TV Markíza)

Štart: pondelok 4. septembra o 20:30

Úspešný seriál Pán profesor sa opäť vráti na obrazovky už so svojou 5. sériou a ďalšími premiérovými epizódami. Nekonvenčný stredoškolský učiteľ Samo Vozár, v jedinečnom stvárnení Tomáša Maštalíra, bude riešiť nielen ďalšie problémy svojich študentov, ale aj tie svoje. Spolu s Klaudiou (Gabriela Marcinková) a bábätkom Zorkou začínajú žiť v ich spoločnom domčeku a genetické testy konečne rozlúsknu dlhoočakávanú záhadu, kto je v skutočnosti Zorkiným otcom. Jojka bude konkurovať premiérovými časťami tretej série seriálu Hranica, ktorú doplní Inkognito.

Farma XV. (TV Markíza)

Štart: pondelok 4. septembra o 21:50

Na obrazovky sa vracia už pätnásta séria obľúbenej reality šou Farma. Tentokrát to na statku bude o „súboji generácií“. O atraktívnu finančnú výhru zabojuje 15 farmárov, rozdelených do troch skupín podľa generácie. Diváci sa môžu tešiť na staronové prostredie Považského Inovca, v ktorom sa natáčala 13. séria Farmy, nekompromisnú Alicu, moderátora Mareka Fašianga a chýbať nebude ani hospodár Martin Bagar. Denné epizódy bude Markíza uvádzať vždy v pondelok, utorok a štvrtok v druhom programovom okne, a v piatok v hlavnom vysielacom čase o 20:30. Duel dostane na jeseň nový vysielací čas, budú mu patriť nedeľné večery od 20:30.

Prokurátorka (TV JOJ)

Štart: streda 6. septembra o 20:40

Nový 16-dielny kriminálny seriál inšpirovaný skutočnými prípadmi vznikol podľa námetu prokurátora Jána Šantu a prináša neobvyklý pohľad na prácu prokurátora mimo súdnej siene. V hlavných úlohách sa predstavia Zuzana Mauréry ako prokurátorka Sára Wolfová a Lukáš Vaculík ako major Viktor Bartoš, s ktorým má komplikovaný osobný vzťah. V ďalších rolách diváci uvidia Maroša Kramára, Martu Potančokovú, Dominiku Morávkovú a ďalších. Jojka bude uvádzať vždy dve časti za sebou.

Na nože II. (TV Markíza)

Štart: streda 6. septembra o 20:30

Jarný divácky hit Na nože pokračuje na jeseň 2023 ďalšími ôsmimi premiérovými časťami. Šéfkuchár Martin Novák znova navštívi vybrané gastronomické prevádzky po celom Slovensku a pokúsi sa ich vytiahnuť z problémov. Po nejakom čase sa do každej reštaurácie vráti so skrytou kamerou, aby preveril, či naozaj došlo k zlepšeniu. V prvej epizóde bude pomáhať Motorestu na Hôrke, ktorý prevádzkuje tehotná Zdenka. Vyzerá ako kovošrot a nikto tam nechodí.

Jama levova (TV Markíza)

Štart: streda 6. septembra o 22:00

Celosvetovo úspešná podnikateľská reality šou mieri na obrazovky Markízy pod slovenským názvom Jama levova. Odvážnym a ambicióznym ľudom s výnimočným podnikateľským nápadom ponúkne jedinečnú šancu získať významnú finančnú investíciu do ich originálnych projektov.

Hit roka II (Jednotka)

Štart: štvrtok 7. septembra o 20:30

Hit roka je späť a mieri do vzdialenejšej, ale aj nedávnej minulosti. Ikony kultúry, športu aj spoločenského života spomínajú na nezabudnuteľné okamihy našej minulosti. Opäť nebudú chýbať hudobné hity a vtipné postrehy glosátorov. Glosátormi prvej časti budú Zuzana Šebová, Michal Hudák a Marián Čekovský, hosťami relácie budú Adam Ďurica, Karol Dobiáš a Antonín Panenka.

Kam k nám (Jednotka)

Štart: štvrtok 7. septembra o 21:45

Nová cestopisná relácia plná inšpirácií, v ktorej si vždy jedna česká a slovenská rodina vymenia dovolenky, zážitky aj krajiny. V prvej epizóde sa diváci dozvedia, ako sa zžijú trampi s luxusom na Liptove a ako zvládnu nároční pôžitkári skromné podmienky v nedotknutej prírode na Kokořínsku.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #RTVS #TV JOJ #TV Markíza #televízna sezóna 2023/2024