Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Takýto drsný súboj diváci ešte nevideli: Markíza odhalila strhujúce detaily o novej Farme

Trhový líder po týždňoch absolútne ticho odhalil všetky detaily najdlhšie vysielanej reality u nás. Takto bude vyzerať Farma 15!

14.08.2023 06:00
Farma 15, farma, Foto:
Nová séria Farmy bude v znamení súboja troch vekových generácií, štartuje už 4. septembra.
debata (1)

„Farma je jednoznačne najobľúbenejšou a najdlhšie vysielanou reality šou na slovenskom televíznom trhu. Veľmi si vážime neutíchajúcu divácku priazeň a opäť sme urobili všetko pre to, aby sme Farmu citlivo inovovali a priniesli ju diváčkam a divákom v tej najatraktívnejšej podobe, plnú emócií a zaujímavého diania,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

televízor, televízia, ovládač, Čítajte aj Prekvapujúce poradie: Hľadanie top slovenského seriálu pokračuje a prináša prekvapenia

Tentokrát to na statku bude o „súboji generácií“, o atraktívnu finančnú výhru tak zabojujú farmári, ktorí budú rozdelení do troch skupín podľa ich veku. Každá zo skupín sa narodila v inom období a práve Farma ukáže, ktorá z nich na statku uspeje – bude to generácia X, narodená pred rokom 1989, generácia Y – deti 90-tych rokov, alebo najmladšia generácia Z, narodená po roku 2000?

televízor, televízia, obývačka, tv, tv ovládač, Čítajte aj Snaha vypnúť české stanice ide proti Slovákom. Spravíme všetko preto, aby zostali, posiela tvrdý odkaz televízny operátor

Návrat na staré známe miesto

Fanúšikovia obľúbenej šou sa znovu môžu tešiť na staronové prostredie Považského Inovca, v ktorom sa natáčala 13. séria Farmy, nový typ farmárčenia, spojený s množstvom noviniek, nekompromisnú umelú inteligenciu Alicu a výrazne zmenené pravidlá, ktoré prekvapia nejedného farmára.

Opäť nebudú chýbať ani napínavé duely či jednotlivé epizódy, v ktorých sa bude striedať smiech, slzy, vtipné i dramatické situácie, a tak ako vždy budú plné nečakaných zvratov. Tohtoročná Farma ukáže život na statku, ktorý sa žil 100 rokov dozadu, vnímaný tými, ktorí majú dnes 40 rokov, ale zároveň aj očami dvadsiatnikov. Každá diváčka a každý divák si tak počas niekoľkých mesiacov nájde svojho hrdinu.

dunaj, dunaj k vašim službám, Čítajte aj Veľké herecké zmeny v markizáckom seriálovom hite: Čo čaká Dunaj po návrate na obrazovky?

„Je to pätnásta Farma a tým pádom je veľmi náročné prísť s novým typom farmárčenia, ktorý sme tu ešte nemali. Historicky sme robili už husiu farmu, dvakrát sme mali salaš, minulý rok to bola farma budúcnosti a tento rok sme sa snažili nájsť niečo, čo na Farme ešte nikdy nebolo, a to je farmárčenie, ktoré prišlo zo zahraničia a ktoré priniesla moderná technológia. Minulý rok sme urobili prvý krok a naučili sme farmárov vyrábať elektrinu, tento rok na to prirodzene nadväzujeme a skúšame to využiť na zlepšenie farmárstva,“ priblížil showrunner Farmy Lukáš Kodoň.

Staronová zostava sa vracia! Novú Farmu bude... Foto: TV Markíza
Farma 15, Farma, Marek Fašiang, Martin Bagár Staronová zostava sa vracia! Novú Farmu bude moderovať herec Marek Fašiang, nebude chýbať obľúbený farmár Martin Bagár a do diania opäť zasiahne umelá inteligencia Alica.
Extraktori, Ján Koleník Čítajte aj Koleník o novom špionážnom seriáli: Tentokrát nebudem behať a preskakovať ploty

Kto bude moderovať novú sériu?

Po úspešnej minuloročnej premiére sa moderovania Farmy opäť zhostí obľúbený herec Marek Fašiang.

„Minulý rok som do tohto projektu išiel s obrovským rešpektom a s určitou nervozitou. Tento rok už viem do čoho idem, a aj napriek tomu, že Farma je veľmi živý organizmus, kde sa nedá všetko dokonale naplánovať, sa na ňu veľmi teším,“ zhodnotil.

logo TV Čítajte aj Markíza sa v júli výraznejšie vzdialila Jojke, všetky televízie zvýšili medziročne výkon

„Bude veľmi zaujímavé sledovať generačný súboj, ktorý je hlavnou témou tohtoročnej Farmy, to ako jednotlivé generácie rozmýšľajú, riešia úlohy, aký majú prístup k plneniu úloh a k celkovému fungovaniu na Farme,“ dodal. Sekundovať mu už tradične bude skúsený hospodár Martin Bagar.

Farma štartuje už v pondelok 4. septembra 2023 o 21:50 na Markíze alebo s predstihom na Voyo.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #televízna sezóna 2023/2024 #Farma 15