Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza odtajnila plány o novej šou: Bude to niečo veľkolepé plné zvučných mien

Trhového lídra čaká skúška ohňom. Po dlhých pohodlných rokoch, keď vysielala veľké šou musí vyskúšať úplnú novinku. Prijmú ju diváci?

23.08.2023 06:00
možné je všetko, Foto:
Markíza túto jeseň vyskúša novú ťažiskovú šou Možné je všetko.
debata
Ľuboš Machaj Čítajte rozhovor Riaditeľ RTVS: Mrzí ma, keď som videl na Markíze Dunaj, k vašim službám. Je to téma pre verejnoprávny priestor

Už v septembri sa divákom odhalí nová šou Možné je všetko, ktorá bude programovým pilierom počas víkendových dní. Zaujímavosťou je, že Markíza si chce úspech šou poistiť a po dlhých rokoch, keď vysielala veľké šou počas nedele, to túto jeseň vyskúša v sobotu. Vyhne sa tak jojkárskemu Talentu, ktorý štartuje takisto začiatkom septembra a počas októbra sa pripojí tretia séria Pečie celé Slovensko na RTVS.

streamovacie služby Čítajte aj Netflix, HBO Max, Voyo, Disney+ či SkyShowtime? Ktorú streamovaciu službu si vybrať a koľko to stojí?

Nezopakuje sa tak situácia z minuloročnej jesene, keď sa v nedeľnom hlavnom vysielacom čase stretli tri ťažiskové šou všetkých troch televízií. V tom čase naplno pohorela siedma séria šou Tvoja tvár znie povedome a Talent s pečením sa pretekali o prvenstvo. Markíza si tento rok vyskúša nielen novú šou, ale aj netradičný deň pre vysielanie veľkej zábavnej šou. Sú len dve možnosti, aký výsledok dosiahne. Buď trafí do čierneho a Možné je všetko zažiari alebo sa skĺzne do podpriemerov, keďže v sobotu publikum nemusí tráviť voľný čas v obývačke.

farma 15, farma, Čítajte aj Bude to najkonfliktnejšia Farma vôbec? Takto vyzerá najmladšia generácia bojovníkov

„Televízia Markíza sa neustále snaží prinášať na obrazovky nové, zaujímavé programy. Možné je všetko je výpravná zábavná šou, plná prekvapení a nečakaných zvratov, ktorá sa s úspechom vysiela v krajinách po celom svete. Diváčky a diváci uvidia obľúbené známe tváre v situáciách, v akých si ich nevedeli ani predstaviť. Verím, že vďaka svojej hravosti a pozitívnej energii má potenciál osloviť aj slovenského diváka,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Eurovízia, Slovensko Čítajte aj RTVS chce Slovensko vrátiť na Eurovíziu. Naposledy sme sa súťaže zúčastnili pred desiatkou rokov

Súčasťou úplne novej šou je aj jedinečná hra „Šikmá plocha“, v ktorej celebrity predvádzajú vtipné scénky odohrávajúce sa vo vnútri izby, ktorá je postavená pod 22,5-stupňovým uhlom. O rôzne bizarné, prekvapivé a zábavné momenty tak rozhodne nebude núdza.

pán profesor, pán profesor 5, marcinková, maštalír, Čítajte aj Veľký návrat po roku: Markíza odtajnila detaily novej série svojho dlhoročného hitu

„Pripravujeme novú šou, ktorá na Slovensku doposiaľ nebola uvedená. Účinkujúci sa musia pripraviť na rôzne úlohy a zadania, v ktorých neraz budú musieť prekonať samých seba. Podarilo sa nám dať dokopy zostavu perfektných hercov a zabávačov, ktorí spolu v tejto forme ešte neúčinkovali. Každý je iný a každý má svoje silné stránky, ktoré môže využiť. Verím, že diváka prekvapíme a zabavíme,“ zhodnotil Pepe Majeský, kreatívny producent a režisér šou Možné je všetko.

talent, talent 11, Čítajte aj Jojka na jeseň: Netradične veľký počet nových seriálov, ale aj formáty, ktoré diváci zbožňujú

Na účinkujúcich čakajú aj skutočne náročné disciplíny a úlohy, v ktorých budú musieť vyjsť zo svojej komfortnej zóny a prekonať samých seba. Stálu zostavu budú dopĺňať v každej epizóde dvaja noví hostia. Diváčky a divákov tak v spoločnosti tejto veľkolepej, neopakovateľnej šou čakajú večery plné zábavy a prekvapení.

Aupark Čítajte aj Prístavba Auparku napreduje. Stavebné práce pokračujú za plnej prevádzky, kedy sa skončia?

V slovenskej adaptácii formátu sa diváci môžu tešiť na populárnych hercov Tomáša Maštalíra a Janu Kovalčíkovú, moderátorskú hviezdu Adelu Vinczeovú, obľúbený manželský pár komikov Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú a Michala Kubovčíka, herca a zabávača Juraja Kemku a ďalších atraktívnych hostí vrátane Adama Bardyho, Martiny Zábranskej, Attilu Végha či Petra Marcina.

jeseň v TV Čítajte aj Prvý veľký televízny súboj je tu! Kedy odštartujú ďalšie jesenné novinky?

Zábavnou šou bude sprevádzať Dano Dangl, ktorý je zároveň jej výkonným producentom. „Teším sa veľmi na túto šou. Dali sme dokopy jednu výbornú zostavičku a som zvedavý, čo z toho vypadne. Tuším to, a na to sa naozaj teším,“ uzavrel.

Možné je všetko je slovenskou adaptáciou pôvodne francúzskeho formátu, ktorý pod názvom Anything Goes distribuuje spoločnosť Banijay Rights. Lokálne verzie šou už vznikli v približne 30-tich krajinách po celom svete, napríklad aj v Taliansku, Holandsku, Izraeli, Nórsku, Turecku, Mexiku, Bulharsku či Portugalsku.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #televízna sezóna 2023/2024 #šou Možné je všetko