Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Veľký návrat po roku: Markíza odtajnila detaily novej série svojho dlhoročného hitu

Obľúbený seriál sa vracia s piatou sériou! A opäť sa majú diváci na čo tešiť. Samo Vozár sa vráti v plnej paráde. Pozrite si prvé zábery z piatej série Pána profesora.

21.08.2023 06:00
pán profesor, pán profesor 5, marcinková,... Foto:
Pán profesor sa vracia s piatou sériou od 4. septembra na Markíze.
debata
tomáš a diana, Čítajte aj Jojka potvrdila ďalšiu jesennú seriálovú premiéru: Do vysielania sa vráti...

Nová televízna sezóna 2023/2024 sa nezadržateľne blíži a spolu s ňou priehrštie premiér. Piata séria obľúbeného Pána profesora štartuje na Markíze už v pondelok, 4. septembra. Seriál sa tak vracia do svojho zabehnutého pondelkového slotu, kde sa prvé tri série vysielali. Kým minulú jeseň tento lukratívny slot okupovala megaúspešná Druhá šanca, počas nadchádzajúcich jesenných mesiacov to tak nebude. Lekárska dráma má pauzu vo vysielaní a vráti sa najskôr na jeseň 2024. A preto sa Pán profesor môže vrátiť do časového slotu z minulosti. Vyhne sa tak Nemocnici, voči ktorej minulý rok stál.

tv, televízia, televízor, stream, streamovacia služba, obývačka, obrazovka, televízor Čítajte aj Záver boja komerčných televízií je tu: Markíza totálne porazila Jojku. Ktorý slovenský seriál bude najlepší?

Nekonvenčný stredoškolský učiteľ Samo Vozár, v jedinečnom stvárnení Tomáša Maštalíra, bude riešiť nielen ďalšie problémy svojich študentov, ale aj tie svoje. Jeho naplnený vzťah s kolegyňou Klaudiou (Gabriela Marcinková) prechádza neustále ďalšími skúškami.

Ľuboš Machaj Čítajte aj Riaditeľ RTVS: Mrzí ma, keď som videl na Markíze Dunaj, k vašim službám. Je to téma pre verejnoprávny priestor

Diváci sa môžu opäť tešiť na celý pestrý učiteľský zbor Gymnázia Staromestská, ktorý stvárňujú okrem Tomáša Maštalíra a Gabriely Marcinkovej aj ďalší obľúbení herci – Roman Luknár, Samo Trnka či Petra Polnišová. Chýbať nebudú ani obľúbené vedľajšie postavy v podaní Zdeny Studenkovej a VojtěchaKoteka, pričom v seriáli sa tentokrát objavia ďalšie zvučné herecké mená, ktorým budú sekundovať mladé nádejné talenty v úlohách študentov.

nemocnica, Čítajte aj Jojkárska Nemocnica sa otriasa v základoch: Prichádzajú revolučné zmeny v obsadení

V tejto sérii nebudú chýbať študentské tváre, s ktorými sa diváci zoznámili už v predošlej sérii (napr. Klára Kerešová, Roman Maximilián Kollár, Dávid Kytka, Samuel Kvalich, Katrin Virágová), no do premiérových epizód prichádzajú aj nové posily a nádejné herecké talenty. Diváci sa majú rozhodne na čo tešiť.

Študentská zostava v piatej sérii Pána... Foto: TV Markíza
pán profesor, pán profesor 5, Študentská zostava v piatej sérii Pána profesora, ktorá štartuje 4. septembra.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #seriál Pán profesor #televízna sezóna 2023/2024