Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Poriadne horúco bude aj počas televíznej jesene: Hľadanie lásky v exotike sa znova začína

Po ročnej pauze sa čoskoro vráti obľúbený streamovací hit Love Island. Tretia séria reality šou štartuje už 4. septembra.

27.08.2023 06:00
Love Island, hejdová, Foto:
Už 4. septembra odštartuje tretia séria reality šou Love Island.
debata (1)
dunaj, chatári, Čítajte aj Ktorý slovenský seriál je najlepší a najhorší? Dvojmesačné hlasovanie ovládla jedna televízia

Na Voyo a obrazovky televízie Markíza sa po ročnej prestávke vracia najhorúcejšia reality šou Love Island plná romantiky. V známej vile na španielskom ostrove Gran Canaria sa pokúsia „singles“ zo Slovenska a Česka nájsť skutočnú lásku. Zamilované „srdiečka“ prevedie pobytom na ostrove lásky opäť moderátorka Zorka Hejdová.

televizor Čítajte aj V hre je rekordná pokuta: Vypomstí sa Markíze a Jojke snaha vypnúť české stanice na Slovensku?

Aj v tretej sérii obľúbenej šou čakajú na obyvateľov vily krásne počasie a zábavné hry, no najmä hľadanie tej pravej a toho pravého. To všetko pod dohľadom 44 zvedavých kamier. Diváci v „priamom prenose“ uvidia, ako sa obyvatelia vily postupne zamilujú, so všetkými vzostupmi a pádmi a všetkými emóciami, ktoré so sebou láska prináša. Páry na Love Islande prejdú aj testom pevnosti svojich vzťahov, pretože každému, kto nebude v páre alebo bude spárovaný účelovo, hrozí, že bude musieť šou opustiť. Zamilovaní víťazi získajú rozprávkovú výhru 75-tisíc eur.

možné je všetko, Čítajte aj Markíza odtajnila plány o novej šou: Bude to niečo veľkolepé plné zvučných mien

„Tešíme sa, že Love Island Česko & Slovensko znovu prichádza na Voyo. Tretia séria sľubuje veľké novinky a diváci sa opäť môžu tešiť na dávku pozitívnej energie, romantiky, ale aj vypätých emócií. Verím, že si fanúšikovia tejto reality šou zamilujú aj nových obyvateľov vily a budú im držať palce v hľadaní tej pravej polovičky,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza a skupiny Nova.

dunaj, dunaj k vašim službám, dunaj 3, Čítajte aj Dunaj potvrdil svoju dominanciu. Nemocnica prvýkrát spadla pod 300-tisícovú hranicu

Na ostrove Gran Canaria sa aj v novej sezóne nachádza vila, v ktorej sa na začiatku šou ubytuje desať účastníkov – päť dievčat a päť chlapcov. V priebehu programu budú ale do vily prichádzať „bombshells“ a, samozrejme, niekoho tak čaká nepríjemný moment a bude musieť súťaž predčasne ukončiť. Priestor súťažiacich sa na jeseň obmedzí na vnútorné priestory vily – spálňu, obývačku, make-up room, kúpeľňu, balkón, hniezdočko lásky a spovednicu – a vonkajšie priestory, kde sa nachádza bazén, kuchynka, altánok, telocvičňa, dve chill zóny, vírivka, hojdačka a ohnisko. Love Island 2023 sa bude natáčať v súlade s udržateľnými opatreniami a odštartuje na Voyo už v pondelok 4. septembra 2023. Šou bude mať 48 dielov a o finálových pároch rozhodnú opäť diváci. Iba jedna dvojica však môže vyhrať a získať finančnú odmenu. Budeme opäť svedkami toho, že zvíťazí láska a finálový pár sa o rozprávkovú výhru podelí?

Pečie celé Slovensko III Čítajte aj Kedy sa na obrazovky vráti Pečie celé Slovensko? Diváci si musia počkať, najprv bude mať premiéru úplne nová šou RTVS

Moderátorkou Love Islandu bude aj v tretej sérii obľúbená Zorka Hejdová, ktorá si moderovanie šou vyskúšala aj v druhej sérii, prvú ale sledovala ako diváčka.

„Je to niečo úplne iné byť „len“ divák a iné je stať sa toho súčasťou. Love Island je moja srdcovka. Keď ste uprostred toho ohromného kolosu, tá šou vás doslova pohltí. Málokto vie, že na nej pracuje vyše 120 ľudí v štábe, a to hovorím len o tej „partii“ na Kanárskych ostrovoch. Nepočítam všetkých tých, ktorí na projekte pracujú na diaľku,“ hovorí moderátorka, ktorá zároveň pozýva divákov sledovať aj tretiu sériu plnú prekvapení. „Love Island je reality šou a jej primárnym cieľom je zabávať. Sú tam mladí, krásni, nezadaní ľudia, hľadajúci lásku pod rozpáleným kanárskym slnkom. Sledovať ich vzťahy aj rozkoly a najrôznejšie zápletky, to jednoducho zábavné je,“ dodáva.

Primark, Nová Eurovea Čítajte aj Primark vylepšuje služby zákazníkom. Aj na Slovensku spúšťa novú webovú stránku

Fanúšikovia Love Islandu sa môžu tešiť napríklad na nový koncept súhrnných epizód. Zorka Hejdová bude v nových hotlist epizódach so súťažiacimi spätne reflektovať udalosti predchádzajúceho týždňa a divákom ponúkne vysvetlenie zásadných, emotívnych a vypätých situácií, ktoré s odstupom zhodnotia a preberú sami aktéri. Zaujímavosti, rozhovory, novinky zo šou aj jej zákulisia budú pravidelne prinášať web Markiza.sk, sociálne siete Love Islandu a Voyo a tiež aplikácia Love Island. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na známe tváre z prvej série šou, Gábinu Gášpárovú a Pítra Havránka.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Voyo #Love Island #televízna sezóna 2023/2024