Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza potvrdzuje návrat seriálového hitu: Nastanú veľké zvraty, ktoré otrasú celým príbehom

Poznáme dátum štartu dlho očakávanej druhej série Mamy na prenájom. Takto vyzerajú prvé fotky z pokračovania!

18.08.2023 06:00
mama na prenájom, Foto:
Prvé zábery z druhej série diváckeho hitu Mama na prenájom.
debata
Vladimír Mičuda Čítajte rozhovor Šéfredaktor tvnoviny.sk: Nenávisť na internete nie je regulovaná. Je to večný boj, ktorý médiá nesmú prehrať

Podvečerný divácky hit – Mama na prenájom – hlási návrat na televízne obrazovky Markízy po letnej pauze. Posledná epizóda prvej série nechala viaceré zápletky s otvoreným koncom. Najviac šokoval príchod biolgickej matky Hanky. Herečka Monika Horváthová alias Lucia sa stáva počnúc začínajúcou druhou sériou jednou z hlavných postáv a poriadne otrasie celým dejom. Kedy konečne odštartujú premiérové jesenné epizódy? Fanúšikovia Mamy na prenájom sa môžu tešiť na pokračovanie príbehov obľúbených postáv od pondelka 4. septembra v obvyklom podvečernom čase o 17:55. Na Voyo bude seriál uvádzaný s 24-hodinovým predstihom.

dunaj, dunaj k vašim službám, dunaj 3, Čítajte aj Markizácky Dunaj ukáže ťažké historické okamihy. Čo všetko prinesie nová séria?

Seriál Mama na prenájom v máji dosiahol v cieľovej skupine 12 – 54 priemerný rating 6,3% a vysoký trhový podiel 31,1%. V priemere ho sledovalo 394-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov, pričom májovým maximom bolo 466-tisíc divákov.

Ako sa to celé začalo?

Príbeh sa začal jednoduchým želaním malého dievčatka menom Hanka (Larisa Mižigar), ktoré sa náhodou splnilo a absolútne zmenilo osud dvoch rodín. Osudy hrdinov seriálu každý pracovný podvečer opäť prinášajú nezameniteľnú kombináciu romantiky a sviežeho humoru.

Nemocnica Rázsochy Čítajte aj Nemocnica Rázsochy je o krok bližšie k realizácii. Pozrite si novú vizualizáciu celého projektu

V druhej sérii tohto diváckeho hitu sa medzi hlavnými postavami predstaví aj ďalšia známa herecká tvár, a to Monika Horváthová, ktorá sa zhostí úlohy biologickej mamy malej Hanky (Larisa Mižigar) a manželky Martina (Adama Bardyho). Postava Lucie ako aj mnohé iné prinesú do celého príbehu nový rozmer.

Prvé zábery z 2. série Mamy na prenájom Fotogaléria - 11 fotiek Všetky fotky
Prvé zábery z druhej série diváckeho hitu Mama...
disney+, disney, Čítajte aj Disney+ výrazne zvyšuje ceny. Priplatia si aj Slováci, a to už tento rok

Ako bude príbeh pokračovať?

V nových epizódach druhej série nečakaný príchod biologickej matky Hanky, Lucie (Monika Horváthová), poriadne zamieša kartami u Tomanovcov. Napriek tomu, že Martin (Adam Bardy) a Naďa (Martina Zábranská) by si priali, aby sa nič nemenilo, Lucia ich predstavy ignoruje a správa sa nepredvídateľne. Edo (Vlado Kobielsky) a Beáta (Kamila Heribanová) sa pripravujú na príchod nového člena do rodiny a ich sľub „v dobrom aj v zlom“ prechádza skúškami.

Bod obnovy Čítajte aj České sci-fi vyvolalo na svetových festivaloch nadšené ovácie. Diváci sa môžu tešiť aj na Milana Ondríka

Rodina Vernerovcov sa snaží zahojiť staré rany, a to nielen v súvislosti s chorobou Zuzany (Gabriela Dzuríková) a jej liečbou, ale aj s minulosťou, ktorá ich kedysi nešetrila a rozdelila. Medzitým sa v nemocnici a reštaurácii odohrávajú udalosti, ktoré budú mať vplyv na osudy hlavných postav.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #seriál Mama na prenájom #televízna sezóna 2023/2024