Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Rod draka prevalcoval Slovensko a Česko! Nová Hra o tróny žne úspechy po celom svete

Prvá epizóda prvého spin-offu Hry o tróny naplno očarila slovenské a české publikum!

25.08.2022 06:00
rod draka, Foto:
Záber z prvej epizódy Rodu draka.
debata

Pôvodná dráma HBO House of the Dragon (Rod draka) debutovala na HBO Max na Slovensku a v Čechách s historicky najväčšou sledovanosťou pri všetkých nových seriáloch alebo filmoch uvádzaných na streamovacej platforme HBO.

rod draka, Čítajte aj Seriálové šialenstvo sa začína! Aká je nová Hra o tróny? Spanilá a dokonalá jazda

Počas prvých 48 hodín po uvedení zaznamenala prvá časť seriálu Rod draka najviac odsledovaných hodín zo všetkých nových titulov, vrátane filmu The Batman, ktorý mal na HBO Max premiéru tento rok na jar.

Tlačová hovorkyňa HBO Max, Pavla Brožková uviedla: „HBO Max patrí k najobľúbenejším streamovacím platformám na svete. Rod draka je zďaleka najpopulárnejším štartom v histórii HBO a HBO Max na Slovensku a v Čechách – prekonáva všetky predchádzajúce rekordy pre novo uvádzaný titul. Sledovanosť prvej časti prekonala všetky očakávania.“

dobrý doktor, Čítajte aj Veľká úľava a skvelá sezóna! Dobrý doktor dokázal, že nepatrí do starého železa

Prvá časť seriálu Rod draka bola na HBO Max uvedená v 21 európskych krajinách v severských krajinách, Holandsku, strednej a východnej Európe a na Pyrenejskom polostrove v pondelok o 3 hodine ráno stredoeurópskeho času. Platforma zaznamenala nebývalý záujem už od skorých ranných hodín, ktorý vyvrcholil v pondelok večer.

Chatári Čítajte aj Markíza má nový komediálny seriál. Bude nástupcom Hornej Dolnej?

V Spojených štátoch prilákala premiéra seriálu Rod draka v nedeľu večer 10 miliónov divákov na lineárnych platformách a HBO Max a stala sa tak s najväčším počtom divákov pre akýkoľvek nový pôvodný seriál v histórii HBO úplným víťazom.

disney+, disney, Čítajte aj Disney+ zvýši ceny predplatného. Priplatia si aj Slováci?

Desaťdielny seriál na motívy knihy Georgea R. Martina Oheň a krv, ktorý bude mať premiéru počas nadchádzajúcich 9 pondelkov, sa odohráva 200 rokov pred udalosťami seriálu Hra o tróny a rozpráva príbeh rodu Targaryenovcov. V dramatickom seriáli hrajú Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D'Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel a Rhys Ifans.

Nová Hra o tróny sa začala! Takto vyzerá prvá časť Fotogaléria - 14 fotiek Všetky fotky
Záber z prvej epizódy Rodu draka.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #HBO #seriál Hra o tróny #HBO Max #seriál Rod Draka #televízna sezóna 2022/2023