Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Opäť presun: Jojka znova mení vysielanie Talentu! Vracia sa tam, kde začínal

Desiata séria jojkárskej ťažiskovej šou mieri do svojej finálnej fázy a s ňou je spojený ďalší presun vysielacieho slotu.

19.11.2022 06:00
talent, Foto:
Pozor! Semifinále a finále 10. série Talentu sa bude opäť vysielať v sobotu na Jojke.
debata
DSC00843 Čítajte aj Pripravte si vreckovky! Najväčší "doják" Jojky sa vracia s jubilejnou sezónou

Už túto sobotu sa Talent predvedie vo svojej seminifinálovej podobe a ponúkne divákom prvý priamy prenos, všetko vygraduje budúci týždeň veľkolepým finále. Kvôli zladeniu vysielania Jojky a Primy sa Talent musel znova presunúť, druhýkrát túto sezónu. Sťahuje sa z nedeľného slotu do soboty a bude tak konkurovať Markíze a Farme.

Tri oriešky pre Popolušku Čítajte aj Nórsku Popolušku uvedie na Vianoce Jojka: Nové spracovanie prinieslo aj bozk dvoch mužov

Pôvodne sa desiata séria Talentu začala vysielať počas sobotných večerov, rovnako ako po minulé roky, pričom diváci boli na tento slot zvyknutí. Túto jeseň nastala zmena vyprovokovaná neúspechom siedmej série markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Tá od prvej časti prekvapila veľmi vlažnými výkonmi. Jojka posilnená 400-tisícovým výsledkom Talentu presunula od tretej časti Talent na nedeľu a Markíza mala ešte väčší problém, keď jej Tvár začala ešte viac klesať.

westworld, Čítajte aj Trpký koniec veľkého seriálového hitu: Táto séria zabila kompletne všetko

Všetko vygradovalo začiatkom októbra, keď do boja o diváka vstúpila RTVS so svojou ťažiskovou šou Pečie celé Slovensko. Druhá séria je stále divácky hit a cieľová skupina divákov sa roztrieštila, pričom stále najviac profitovala RTVS a Jojka. Pečie celé Slovensko pravidelne dosahuje 500-tisícovú sledovanosť, Talent sa ustálil okolo 400-tisícovej hranice a Markíza pohorela pod 300-tisícovým celkovým publikom.

Teraz nastáva zmena! Talent sa na posledné dva týždne vracia tam, kde kedysi začínal. Semifinále a samotné finále uvidia diváci v sobotu.

Minulú nedeľu, keď sa z programu vytratila markizácka Tvár, tak obe konkurenčné ťažiskové poskočilo. Zadarilo sa aj Talentu, ten vyskočil na 424-tisícovú sledovanosť.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Česko Slovensko má talent #TV JOJ