Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Zmeny v markizáckom Teleráne: Diváci sa musia pripraviť na novú tvár

Po desiatich mesiacoch od oznámenia novej moderátorskej dvojice prichádza veľká výmena. Zmena nastane od 1. júna.

25.05.2022 07:00
lucia hlaváčková, matúš krnčok, Foto:
O pár dní sa na televíznych obrazovkách predstaví obmenená dvojica v Teleráne. Po boku Matúša Krnčoka bude Lucia Hlaváčková.
debata (1)
prokurátorka, Čítajte aj Zatrasie Jojka slovenskou seriálovou tvorbou? Televízia potvrdila nakrúcanie ambiciózneho titulu

Matúš Krnčok bude po novom vysielať s doterajšou redaktorkou spravodajstva Luciou Hlaváčkovou, pričom jeho doterajšia spolumoderátorka Zuzana Čimová sa stane jednou z tvárí novej poludňajšej spravodajskej relácie Televízne noviny 12. Ďalšími moderátorskými dvojicami Telerána ostávajú Kvetka Horváthová s Tomášom Juríčkom a Lenka Šóošová s Romanom Juraškom.

lego masters, Čítajte aj Prvé detaily o šou, ktorá sa na Slovensku ešte nevysielala sú vonku! Toto uvidíte na Markíze...

Televízne noviny 12 vznikli ako pravidelná, každý pracovný deň vysielaná spravodajská relácia v pondelok 9. mája 2022. Napoludnie tak nahradili dovtedy nasadzované Mimoriadne Televízne noviny k situácii na Ukrajine.

„Veľmi sa teším, že sme takto našli hneď dve nové moderátorky. Zuzka ukázala počas predošlých mesiacov svoj veľký talent v relácii Teleráno. A teraz dostáva novú šancu, aby si splnila svoj ďalší profesionálny sen – byť moderátorkou novej spravodajskej relácie. Lucia zas ukázala na všetkých kamerových skúškach svoje nadanie pre moderovanie rannej šou. Myslím si, že toto je rola pre ňu šitá na mieru. Verím, že tieto zmeny diváci privítajú. Obidvom kolegyniam držím palce na ich novej televíznej ceste,“ vyjadril sa k moderátorským zmenám Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky skupiny Markíza.

invasion, invázia, Čítajte aj Dajte tomuto seriálu čas a úplne vás pohltí! Začiatok sa javí ako nuda, no potom to príde...
Zuzana Čimová bude novou tvárou Televíznych... Foto: TV Markíza
zuzana čimová, Zuzana Čimová bude novou tvárou Televíznych novín o 12.

„Moje najväčšie ďakujem patrí Matúšovi, najlepšiemu moderátorskému kolegovi, akého som si mohla vysnívať. Necelý rok, ktorý sme spoločne odmoderovali, bol veľmi pestrý. Mám za sebou úžasnú skúsenosť, na ktorú budem vždy rada spomínať. Ďakujem však nielen jemu, ale celému štábu na čele so Zuzkou Štelbaskou. Celý tím Telerána mi bude veľmi chýbať, pretože je tvorený z ľudí, s ktorými sa veľmi dobre spolupracuje a spoločné rána máme úprimne radi. No vídať sa budeme určite aj naďalej,“ povedala k svojmu prechodu z Telerána do redakcie spravodajstva Zuzana Čimová.

nove filmy, kolaz Čítajte aj Jún v kinách bude silný! Pripravte sa na Elvisa, dinosaury a zopár erotomanov

Nová moderátorka Telerána Lucia Hlaváčková tak po siedmich rokoch končí v redakcii spravodajstva, kde ako 22-ročná začínala svoju kariéru v TV Markíza. „Opúšťam kolektív, v ktorom sa cítim ako doma. Ďakujem všetkým za pomoc, rady, smiech… Na druhej strane som si chcela vyskúšať aj inú ako spravodajskú polohu. Výhodou je, že poznám ľudí, ktorí pracujú v Teleráne. Sú na mňa veľmi milí, so všetkým mi pomáhajú, a čo ma teší, ako moderátorského partnera mám Matúša Krnčoka,“ zhodnotila Lucia Hlaváčková, ktorá pred novou pracovnou výzvou pociťuje radosť aj rešpekt.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Teleráno