Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Raketový štart a potom tvrdé pristátie: Tento seriál Jojky neustále klesá v diváckej (ne)priazni

Veľká škoda! Prokurátorka sa vrátila do vysielania po týždňovej pauze a nepriniesla Jojke viac divákov.

04.10.2023 06:00
prokurátorka, mauréry, Foto:
Záber z jojkárskeho seriálu Prokurátorka.
debata
na nože, Čítajte aj Najvyšší počet divákov! Slováci boli zvedaví na doteraz najvyhrotenejšiu epizódu tejto šou

Prokurátorka je špecifický seriálový formát, aký na Slovensku sa ešte nevysielal. Prokurátorka prípady rieši spoločne s políciou, ktorá pracuje pod jej dozorom. Aktívne sa podieľa na vyšetrovaní, koordinuje postup, jednotlivé kroky, taktiku, chodí na miesto činu, zúčastňuje sa vypočúvania svedkov. Jej mottom je, že ak môže maximum vyžadovať sama od seba, môže ho žiadať aj od ostatných. Je prísna a hoci nie je neempatická a má pochopenie pre ľudské slabosti, v práci vyžaduje profesionalitu a je presvedčená o tom, že osobné veci do práce nepatria.

online, internet Čítajte aj Nové meranie webov otriaslo rebríčkom návštevnosti. Dlhodobý líder sa opäť vrátil na prvú priečku

Prokurátorka bola prvý týždeň najsledovanejším nespravodajským titulom v univerzálnej aj obchodnej cieľovej skupine a zároveň sa stal najsledovanejším štartujúcim programom tejto sezóny na trhu v cieľovke 12+.

Prvá epizóda Prokurátorka v cieľovej skupine 12 – 54 uhrala 6,3% sledovanosť s 23,4% trhovým podielom. Mrazivý úvod do seriálu si celkovo pustilo 427-tisíc divákov. Následná druhá epizóda v rovnakej cieľovke získala 5,4% sledovanosť s 23,3% trhovým podielom.

elite, elita, Čítajte aj Seriálový október: Neskutočná televízna smršť a mix hitov, ktorý nemôžete premeškať
Takto vyzerá jojkársky seriál Prokurátorka Fotogaléria - 11 fotiek Všetky fotky
Záber z jojkárskeho seriálu Prokurátorka.

Na tretiu epizódy bolo zvedavých 303-tisíc divákov, čo je o 29 % menej, ako mala prvá epizóda, a nasledujúcu štvrtú epizódu si pozrelo 275-tisíc divákov, o 19 % menej, ako pri štarte. Následne Jojka kvôli predvolebným debatám dala Prokurátorke pauzu vo vysielaní. Minulú stredu sa vrátila s ďalšími dvoma novými časťami.

Frasier, Čítajte aj Bude to úspech alebo prepadák? Nezabudnuteľný seriál sa po rokoch vracia, takto vyzerá...

V cieľovej skupine 12 – 54 piata epizóda uhrala slabý iba 3,5% sledovanosť, s nízkym podielom na trhu – 13,6%. O nič lepšie na tom nebola šiesta časť vysielaná hneď po tej piatej. Táto epizóda v rovnakej cieľovej skupine získala 2,8% sledovanosť s 13,3% podielom na trhu.

Celkovo si prémiový seriál na Jojke pozrelo 240, respektíve 208-tisíc divákov, ide o ďalší kontinuálny pokles z predchádzajúcich týždňov.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #sledovanosť #TV JOJ #seriál Prokurátorka