Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Dobrá správa pre fanúšikov jojkárskeho seriálu: Nová séria dorazí nečakane skoro

Televízia JOJ oficiálne potvrdila vysielanie druhej série komediálneho seriálu Tomáš a Diana.

11.07.2023 06:00
tomas a diana Foto:
Diana Mórová a Tomáš Maštalír v seriáli Tomáš a Diana.
debata

Pred týždňom sa diváci museli chtiac-nechtiac rozlúčil s komediálnym seriálom Tomáš a Diana, ktorý pôvodne televízia promovala ako letný seriál. Ak by Jojka odvysielala všetkých 26 natočených častí, vydržali by jej v programe až do augusta. Napokon prišla nečakaná zmena. Začiatkom júla sa Tomáš a Diana museli z obrazoviek porúčať po jednej sérii.

Invasion, invázia, Čítajte aj Najlepšie tri mesiace s touto streamovacou službou: Vieme, ktoré top hity pôjdu za sebou!

Je tu však dobrá správa, Jojka potvrdila rýchle nasadenie premiérových častí. „Prvá séria je úspešne za nami. Po krátkej letnej prestávke sa už od septembra môžete tešiť na novú sériu. Sme radi, že jednotlivé scény zo života si vás získali a mnohí ste sa v nich aj našli. No nemôžeme zabudnúť, že bez Diany a Tomáša by seriál nebol tým, čím je,“ píše Jojka v oficiálnom vyhlásení.

joj, joj group, Čítajte aj Jojka nakrúca veľkolepú novinku na mieste, kde slovenský seriál ešte nevznikol. Ulovila markizácku hviezdu

Koncom júna sa najnovší komediálny seriál Jojky stále pohyboval na svojich stabilných 4% sledovanosti v komerčnej cieľovke 12 – 54, pričom obsadzoval prvé priečky. V širšej cieľovke bol na tom seriál už horšie. Celkovo ho priemerne sledovalo okolo 215– až 230-tisíc divákov.

obrazovka, televízor, televízia, rodina, obývačka, mládež, chlapci, pozeranie, sledovanie Čítajte aj Hľadanie najhoršieho slovenského seriálu pokračuje: Tieto hity sa vyhli veľkej hanbe

Dosahované výsledky sú pre letné oddychové obdobie pomerne uspokojivé. V ostrej sezóny by sa to považovalo za výrazný divácky prepadák. Avšak Jojka to myslí vážne s nasadením v plnohodnotnej sezóne. Otázne je, koľko divákov dokáže osloviť v jesennej sezóne, keď vysielacie štruktúry budú preplnené premiérami.

slovenskí influenceri, koláž Čítajte aj Koľko stojí influencer na Slovensku? Za jeden post si vypýta stovky až tisícky eur

Tomáš a Diana je licencovaný seriál vychádzajúci z pôvodného francúzskeho originálu s názvom Un gars, une fille (Chlapec a dievča). Vznikol vo Francúzku ešte v roku 1999, vtedy ho diváci poznali vo forme krátkych 5-minútových epizód. Nakoniec z neho vznikol formát ponúkajúci približne 20-minútové epizódy.

Od 12. júla nahradí Tomáša a Dianu v programe repríza diváckeho megahitu Iveta.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #sledovanosť #TV JOJ #seriál Tomáš a Diana