Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Vypadnutie hviezdy telenovely z Let's Dance sa stalo absolútnym hitom celej Veľkej noci

Tohtoročná Veľká noc sa niesla v znamení mimoriadne rozkolísanej sledovanosti. Nedeľné Let's Dance sa však nekompromisne drží na špici diváckej priazne.

16.04.2023 06:00
let´s dance, lets dance, Foto:
Veľkej noci kraľovalo ďalšie kolo Let´s Dance.
debata
obchod, nakupovanie, rodina Čítajte aj Prieskum: Chcú mať Slováci v nedeľu zatvorené obchody? A čo preferujú predavači a predavačky?

Tanečná šou Let's Dance si v nedeľu 9. apríla 2023 podmanila divákov a v porovnaní s predchádzajúcim týždňom si vylepšila svoju sledovanosť. Šiesty priamy prenos sa v oboch hlavných cieľových skupinách stal v rámci ponuky všetkých slovenských staníc nielen suverénne najsledovanejším programom dňa, ale dokonca aj celého uplynulého týždňa.

vlado voštinár, nové bývanie, Čítajte aj Veľká zmena po dlhých rokoch: Obľúbená jojkárska relácia avizuje túto novinku

V cieľovej skupine 12 – 54 uhrala šou doposiaľ druhý najvyšší rating 8,5% a trhový podiel 26%. Medzitýždenne si tak šou z hľadiska ratingu polepšila o 0,1 percentu­álneho bodu. Seriál Einstein zaznamenal na Jojke v rovnakej cieľovej skupine podiel na trhu 16,5 % a veľkonočný špeciál šou Pečie celé Slovensko na Jednotke RTVS trhový podiel len 10,7%.

rod draka, Čítajte aj Vytúžený moment je tu: Takto vyzerá prvý záber z nakrúcanie novej série seriálového fenoménu

Šiestu epizódu si vychutnalo celkovo 537-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom v čase vysielania šou zasiahla dokonca až 973-tisíc divákov (AvRch v CS 12+). V porovnaní s predchádzajúcim týždňom získala na svoju stranu ďalších 11-tisíc divákov. Aj v tejto univerzálnej cieľovej skupine Let's Dance suverénne porazilo konkurenčné programy a stalo sa absolútne najsledovanejším programom celého uplynulého týždňa.

teória veľkého tresku, big bang theory, Čítajte aj Vytúžené sa čoskoro stane skutočnosťou: Top komediálny seriál sveta sa vráti

Špeciálne veľkonočné kolo potešilo aj priaznivcov ľudových tancov, vychutnať si mohli exkluzívne číslo z legendárneho muzikálu Na skle maľované, vystúpenie detského folklórneho súboru Prvosienka, ako aj strhujúci folklórny maratón v podaní súťažiacich tanečných párov. Piatou dvojicou, ktorá musela súťaž opustiť, sa na základe bodovania poroty a diváckeho SMS hlasovania stali kubánsky herec a hviezda kultovej telenovely Skrytá vášeň Mario Cimarro a jeho tanečná partnerka Vanesa Indrová.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #sledovanosť #TV Markíza #Let's Dance