Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markizácky seriál v skvelej forme: Stal sa najsledovanejším programom dňa

Pán profesor opäť zažíva zlaté časy. Piata séria neprestáva divákov baviť.

25.09.2023 06:00
pán profesor, Foto:
Tretia epizóda Pána profesora si pripísala ďalší divácky úspech.
debata

Seriál si v pondelok 18. septembra 2023 opäť bez problémov poradil s konkurenciou a v cieľovej skupine 12 – 54 a stal sa absolútne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc.

ako to bolo dalej, and just like that, sex v meste, Čítajte aj Fantastická správa: Sex v meste rozhodne nekončí, tretia séria je na ceste!

Tretia premiérová epizóda aktuálnej 5. série s názvom „Brat“ dosiahla v tejto komerčnej cieľovej skupine rating 6,3% a trhový podiel 23,3%. Hranica na Jojke výrazne minulý pondelok uhrala podiel na trhu len 13,7 % a film Spravodlivosť pre moju dcéru na Jednotke RTVS ešte nižších 7,4%.

Sad Janka Kráľa, gastroprevádzka Čítajte aj Bývalý erotický salón v Sade J. Kráľa hľadá nájomcu. Bratislava vyhlásila verejnú súťaž

Pán profesor naďalej výrazne baví najmä cieľovú skupinu mladých žien vo veku od 12 do 24 rokov, ktoré Markíze v čase vysielania seriálu zabezpečili podiel na trhu až 42,0 %.

Tretia epizóda piatej série pritiahla k obrazovkám celkovo 306-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom v čase vysielania Pán profesor zasiahol 452-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Cinema City, megaplex, VIP Čítajte aj Na Slovensku sa otvára prvý megaplex. Zážitok z návštevy kina posúva na vyššiu úroveň

Druhá premiérová epizóda aktuálnej 5. série s názvom „Nos“ dosiahla v tejto cieľovej skupine rating 6,2% a trhový podiel 23,2%. Spomínanú epizódu si minulý pondelok pozrelo celkovo 281-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom v čase vysielania Pán profesor zasiahol 402-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Václavské námestie Čítajte aj Pražský Václavák bude o pár rokov vyzerať úplne inak. Po 40 rokoch sa na námestie vrátia...

Najsledovanejším pondelkovým programom v obchodne cieľovej skupine 12 – 54 sa stala aj úvodná epizóda 5. série diváckeho hitu Pán profesor. Pripísala si rating 8,4% a nadpriemerný trhový podiel 30,1%. Prvú epizódu piatej série si celkovo pozrelo 352-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom v čase vysielania Pán profesor zasiahol až 527-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

Pán profesor bude mať tento pondelok prestávku vo vysielaní vzhľadom na vysielanie predvolebných večerných diskusií. Premiérová časť sa objaví 2. októbra.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #sledovanosť #TV Markíza #seriál Pán profesor