Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Toto bude čosi špeciálne: Jojka už o pár dní predstaví seriál, aký tu ešte nebol

Televízna sezóna sa naplno rozbehne už o pár dní a Slováci sa rozhodne majú na čo tešiť.

31.08.2023 06:00
prokurátorka, mauréry, vaculík, Foto:
Prokurátorka štartuje na Jojke v stredu, 6. septembra.
debata
jana kovalčíková, možné je všetko, Čítajte aj Šokujúce jesenné zmeny na Markíze: Prekvapujúce obsadenie veľkej šou a to nie je všetko!

Televízia JOJ sa vracia k vysielaniu prémiových seriálov. A už v stredu 6. septembra predstaví divákom čosi špeciálne. Nový seriál s názvom Prokurátorka má ambíciu byť tým najlepším, čo sa v roku 2023 prehnalo televíznymi obrazovkami. Naplní kriminálka vysoké očakávania? Vonku sú prvé zábery, ktoré sľubujú netradičný seriál, aký tu ešte nebol.

nákupné maniačky, Čítajte aj Veľký reštart legendárnej jojkárskej šou prichádza: Takto vyzerajú nové Nákupné maniačky

Kto je prokurátorka?

Pracuje na krajskej prokuratúre. Jej mottom je, že ak môže maximum vyžadovať sama od seba, môže ho žiadať aj od ostatných. Je prísna a hoci nie je neempatická a má pochopenie pre ľudské slabosti, v práci vyžaduje profesionalitu a je presvedčená o tom, že osobné veci do práce nepatria.

Koordinuje stratégiu všetkých výsluchov, kvôli čomu sa niekedy dostáva do konfliktu s Viktorom Bartošom (Lukáš Vaculík), ale nikdy to pre ňu nedosahuje osobnú rovinu. Je neúplatná a ako najvyššiu hodnotu si cení pravdu a spravodlivosť. Nad jednotlivými prípadmi sa vinie v pozadí i jeden veľký, ktorý súvisí s prokurátorkou. Nie je to len dlhodobý prípad kriminálny, dotýka sa jej osobného života.

Voda spieva Čítajte aj RTVS štartuje svoju prvú jesennú šou. Novinka voľne nadväzuje na Zem spieva, teraz však bude „spievať“ voda

Príbeh, samotné vyšetrovanie a celý dej seriálu je postavený na dialógoch a výborných hereckých výkonoch piatich postáv. Prokurátorka prípady rieši spoločne s políciou, ktorá pracuje pod jej dozorom. Sama sa aktívne podieľa na vyšetrovaní, koordinuje postup, jednotlivé kroky, taktiku, chodí na miesto činu, zúčastňuje sa vypočúvania svedkov. Zároveň sa nad jednotlivými prípadmi odhaľuje aj osobný príbeh prokurátorky Sáry, jej dcéry a neštandardného vzťahu s Viktorom po tom, ako za záhadných okolností zmizol jej manžel…

možné je všetko, Čítajte aj Jeseň na Markíze: Návrat najväčších diváckych hitov a veľký risk s úplne novou ťažiskovou šou

Kto sa predstaví v hlavných úlohách?

Zuzana Mauréry ako prokurátorka Sára Wolfová, Lukáš Vaculík ako Viktor Bartoš, Maroš Kramár ako Peter Wolf, Sárin nezvestný manžel, Bronislava Ištvánová ako dcéra Sáry a Petra. V úlohe vyšetrovateľov diváci uvidia Dominiku Morávkovú, Martu Potančokovú a Ivana Martinku.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #seriál Prokurátorka #televízna sezóna 2023/2024