Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Boj o diváka sa začína: Jojka spúšťa prelomové pokračovanie Nemocnice. Takto bude vyzerať

Prelomová séria Nemocnice štartuje! Na čo všetko sa môžu fanúšikovia jojkárskej lekárskej drámy tešiť? Poznáme detaily deja. Pozrite si prvé zábery z novej série.

22.08.2023 06:00
nemocnica, Foto:
Diváci sa môžu tešiť na ôsmu sériu Nemocnice od najbližšieho utorka.
debata

Už ôsma séria štartuje na obrazovkách Jojky v utorok o 20:40. Tvorcovia prezradili, čo všetko čaká fanúšikov najsledovanejšieho seriálu domovskej stanice. Nové príbehy Nemocnice poznačí zásadná vec. Zrušili oblastnú kliniku a do Nemocnice sv. Martina z nej mieri niekoľko veľmi výrazných lekárov a jedna sestra. Zároveň sa postupne začne uzatvárať príbeh jednej z hlavných postáv. Nela Pocisková sa postupne z Nemocnice vytratí.

Ľuboš Machaj Čítajte rozhovor Riaditeľ RTVS: Mrzí ma, keď som videl na Markíze Dunaj, k vašim službám. Je to téma pre verejnoprávny priestor

Ako budú pokračovať príbeh starých známych postáv?

Marek Hauptmann (Marek Majeský) je konečne tam, kde sa túžil vrátiť – na riaditeľskej stoličke a v manželskom zväzku s Vilmou (Petra Vajdová). Ich manželstvo je poznačené divokými hádkami a vášnivými udobreniami.

Rebeka Vargová (Nela Pocisková) a Filip Balog (Alexander Bárta) sú konečne spolu. Filip nechtiac spôsobí problémy, na ktoré môže doplatiť celá nemocnica, cíti sa za to vinný a s Rebekinou pomocou sa im to podarí prekonať. Lenže ten skutočný problém na Filipa Baloga ešte len čaká. A ako to bude zvládať Rebeka, ktorá má problematické tehotenstvo?

jeseň v TV Čítajte aj Prvý veľký televízny súboj je tu! Kedy odštartujú ďalšie jesenné novinky?

Mladá gynekologička a neurologička Hana Turčanová (Dominika Morávková) doteraz žila pokojný život so svojou dcérou Elenkou a manželom Marošom Turčanom (Tomáš Turek). Lenže Turčan sa čoraz častejšie začína prejavovať ako žiarlivec a manipulátor. Ako si Hana poradí s manželskými problémami?

Dušan (Dušan Ambróš) a Ivanka (Ivana Kološová) sú stále zamilovaní, ale Ivanka nadobúda dojem, že Dušanovi ako sestrička nestačí a práve vtedy sa zjaví na scéne nová žena. Má Ivanka pravdu, alebo si to iba nahovára?

Aupark Čítajte aj Prístavba Auparku napreduje. Stavebné práce pokračujú za plnej prevádzky, kedy sa skončia?

Noel (Noel Czuczor) s Denisou (Eva Mores) čelia strate dieťaťa. Denisa už dieťa nechce a Noel sa tvári, že je s tým uzrozumený. Lenže nie je. Dvojica zažíva vážnu krízu, ktorá preverí silu ich vzťahu.

Braňo (Dávid Uzsák) a Agáta (Anna Nováková) konečne našli vzájomnú lásku. Riešia bežné problémy ohľadne bývania a výchovy Agátinej dcéry, ale aj humorné situácie so svojou obľúbenou „geriatriou“ – Srnčíkom seniorom (Juraj Ďurdiak), Hrdličkom (Emil Horváth) a Čiernym (František Kovár).

farma 15, farma, Čítajte aj Bude to najkonfliktnejšia Farma vôbec? Takto vyzerá najmladšia generácia bojovníkov

Doktor Mišiak (Juraj Hrčka) sa stáva otcom a je najšťastnejší človek na svete, ale nebol by to Mišiak, keby sa nezačal stresovať. Jeho nafukovanie problémov bude aj v nových príbehoch zdrojom humoru.

Zuze (Zuzana Kanócz) vyšlo v exceli, že najviac sa k Otovi (Daniel Fischer) hodí práve ona. Ale je vôbec možné, aby skončili títo dvaja „mimozemšťania“ ako pár?

Adriana (Kristína Turjanová) síce prišla o pozíciu riaditeľky, ale neľutuje to. Má pocit, že v živote jej nič nechýba. Čosi však predsa len absentuje. Láska. Ale dokáže sekera Adrika vôbec milovať a pustiť si k telu nejakého muža?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #seriál Nemocnica #televízna sezóna 2023/2024