Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Berte deti do kina! Premieta sa skvelá komédia, takých superhrdinov ste ešte nevideli

Nemáte program na víkend? Máme pre vás tip! Zájdite celá rodina do kina.

30.07.2022 06:00
DC Liga superzvierat, Foto:
Do kín vtrhla letná bláznivá rozprávka Liga superzvierat.
debata
druhá šanca, sestričky, nemocnica, Čítajte aj Pochválite slovenské televízie? Začína sa voľba najlepšieho seriálu sezóny

Ako to dopadne, keď sa Supermanov supersilný lietajúci pes spojí s ďalšími nadanými zvieratami, aby zachránili mesto? Podarí sa im poraziť pomstychtivé morské prasiatko? Odpovede ponúka zábavná animovaná snímka DC Liga superzvierat!

greys anatomy, Čítajte aj Podarilo sa! Najsledovanejší lekársky seriál sveta to dokázal, spravil vlastný reparát

Superpes Krypto a Superman sú v príbehu nerozluční priatelia, ktorí zdieľajú rovnaké superschopnosti a bok po boku bojujú proti zločinu v meste Metropolis. Keď Supermana a zvyšok Justice League ktosi unesie, Krypto musí presvedčiť zvieraciu bandu z útulku – psa Acea, prasa PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa – aby ovládli svoje novozískané superschopnosti a pomohli mu zachrániť superhrdinov a s nimi aj celé mesto, ba možno aj svet!

spider-man, spideraman, Čítajte aj Disney+ prekvapí Slovákov filmovou sériou! No má to jeden háčik, toto neuvidíte...

„Kombinácia superhrdinov s domácimi miláčikmi je zaujímavá, lebo mnoho ľudí vníma svojich miláčikov ako hrdinov bez superschopností. Byť domácim miláčikom je ale superschopnosť sama osebe,“ hovorí režisér Jarred Stern, ktorý je známy ako scenárista filmov Susedská hliadka, Stážisti, alebo animáku LEGO Ninjago film. Jeho manželka pracuje ako dobrovoľníčka v zvieracom útulku, čaro domácich miláčikov preto obaja poznajú veľmi dobre a považujú ich za mimoriadne inšpirujúcich. „Každý deň dávajú toľko lásky a sú to hrdinovia pre ľudí už len tým, ako ich milujú a pomáhajú starať sa o nich. Myslím si, že naši zvierací miláčikovia sú v skutočnom svete istým spôsobom našimi superhrdinami,“ vysvetľuje úspešný tvorca.

Hlavný nepriateľ filmu? Pomstychtivé morské... Foto: Continental Film
DC Liga superzvierat, Hlavný nepriateľ filmu? Pomstychtivé morské prasiatko!

Poteší aj slovenský dabing, v ktorom sa divákom predstavia známe hlasy Jána Koleníka, Mareka Majeského, Tiny, Andrey Somorovskej, Bibiany Ondrejkovej, Romana Ferienčíka, Jakuba Kronera, Dušana Cinkotu, Dávida Hartla, Gabriely Dzuríkovej, Veroniky Strapkovej, Mateja Zrebného, Šortyho, Separa a ďalších. O réžiu sa postaral raper a dabingový režisér Ján Strapec, známy ako Strapo.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Liga superzvierat