Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Disney+ prekvapí Slovákov filmovou sériou! No má to jeden háčik, toto neuvidíte...

Záver júla bude v znamení filmov o legendárnom pavúčom superhrdinovi, keď oňho pobijú dvaja veľkí streamovací hráči - Disney+ a HBO Max.

29.07.2022 06:00
spider-man, spideraman, Foto:
Disney+ poteší svojich predplatiteľov, do ponuky pribudnú viaceré filmy o obľúbenom Spider-manovi.
debata
pán prsteňov, Čítajte aj Dychvyrážajúce zábery! Toto bude naozaj najväčšia seriálová udalosť jesene

Kým HBO Max už 31. júla vytasí svoj filmový tromf a teda posledné dobrodružstvo Spider-Man: Bez domova, jeho priamy konkurent zas láka na sledovanie všetkých ostatných filmov z tejto série. Pätica filmov bude pre slovenských divákov dostupná od 29. júla. Očakáva sa, že ďalšie tituly z filmového a televízneho archívu Sony Pictures budú mať premiéru na Disney+ na Slovensku neskôr v tomto roku.

greys anatomy, Čítajte aj Podarilo sa! Najsledovanejší lekársky seriál sveta to dokázal, spravil vlastný reparát

Čo čaká fanúšikov Spider-Mana na Disney+?

The Amazing Spider-Man (2012)
Peter Parker zvádza boj so strednou školou aj s nesmierne ľudskými krízami vo svojom alter egu Spider-Mana.

black panther, Čítajte aj Marvel rozbil internet! Prvé zábery k novému filmu prilákali milióny divákov

The Amazing Spider-Man 2 (2014)
Byť Spider-Manom je skvelé, má to však aj svoju cenu: jedine Spider-Man je schopný ochrániť Newyorčanov pred zločincami, ktorí mesto ohrozujú. Keď sa na scéne objavuje Electro, je Peter nútený čeliť nepriateľovi, ktorý je oveľa silnejší ako on sám. A keď sa vráti aj jeho starý priateľ Harry Osborn, Peter si uvedomí, že všetkých jeho nepriateľov niečo spája – spoločnosť Oscorp.

bridgerton, Čítajte aj Zachráni Netflix reputáciu svojmu megahitu? Tento seriál práve nakrúca novú sériu

Spider-Man: Homecoming (2017)
Mladý Peter Parker/Spider-Man sa začína orientovať vo svojej novoobjavenej identite superhrdinu, ktorý sa spúšťa po pavúčej sieti. Peter sa vracia domov, kde žije so svojou tetou May a pod pozorným dohľadom svojho nového mentora Tonyho Starka. Snaží sa zapadnúť späť do svojej bežnej každodennej rutiny, no keď sa na obzore objaví nový zločinec Vulture, všetko, čo je Petrovi také drahé, bude zrazu ohrozené.

Spider-Man: Paralelné svety (2018)
Phil Lord a Christopher Miller, kreatívci stojaci za filmami Lego príbeh a Jump street 21, prinášajú svoj jedinečný talent do vízie iného univerza Spider-Mana s prevratným vizuálnym štýlom. Spider-Man: Paralelné svety predstavuje brooklynského tínedžera Milesa Moralesa a neobmedzené možnosti paralelného sveta, kde pavúčiu masku môže nosiť viac ako jeden.

jan žižka Čítajte aj Najdrahší český film predstavil trailer. Láka na výpravnú produkciu a medzinárodné hviezdy

Spider-Man: Ďaleko od domova (2019)
Po udalostiach z Avengers: Endgame sa Peter Parker (Tom Holland) vracia vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova. Priateľský superhrdina zo susedstva sa rozhodne pridať k svojim najlepším priateľom Nedovi, MJovi a zvyšku gangu a vyraziť na dovolenku v Európe. Petrov plán nechať superhrdinstvo na pár týždňov za sebou sa však rýchlo zrúti, keď neochotne súhlasí s tým, že pomôže Nickovi Furymu (Samuel L. Jackson) odhaliť záhadu niekoľkých útokov Elementálov. Spider-Man a Mysterio (Jake Gyllenhaal) spoja svoje sily, aby bojovali proti chaosu, ktorý sa rozpútal na celom kontinente. No nie všetko je také, aké sa zdá.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Marvel #Spider-Man #Disney+