Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Skylink rozšíril ponuku pre svojich zákazníkov, pridáva novú televíznu stanicu

Do ponuky operátora pribudla nová dokumentárna televízia.

07.02.2024 06:00
JOJ Svet Foto:
debata

Do ponuky internetovej a satelitnej platformy Skylink pribudla dokumentárna stanica JOJ Svet z portfólia JOJ Group. Dostupná je od balíčka Digital pre všetkých zákazníkov so satelitným vysielaním.

„Som veľmi rád, že všetkým našim predplatiteľom satelitnej platformy Skylink na Slovensku odo dneška (6.2.2024) obohatíme programovú ponuku o unikátny slovenský dokumentárny kanál JOJ Svet. Diváci sa môžu tešiť na slovenské aj zahraničné dokumenty, od prírodopisných cez históriu, politiku, spoločenské vedy, astronómiu a vesmír až po minulé aj súčasné trendy a pohľady nielen do dejín, ale aj do budúcnosti,“ uviedol Ladislav Řeháček, VP spoločnosti CANAL+ Luxembourg pre Českú republiku a Slovensko.

logo, Markíza, JOJ, RTVS Čítajte aj Súboj o titul televízneho lídra pokračuje. Kto získal prvenstvo v januárovom prime-time?

JOJ Svet je už dostupná v ponuke viacerých veľkých operátorov, ako napríklad Slovak Telekom, Digi Slovakia, Orange Slovensko, Swan, Antik Telecom, DSI Data či O2 Slovakia. Stanica je tiež súčasťou streamovacej platformy JOJ Play v balíku Premium, kde sú dostupné všetky dokumenty aj live vysielanie.

Nová dokumentárna stanica odštartovala svoje vysielanie v lete 2023. Stala sa deviatou slovenskou stanicou v portfóliu JOJ Group. „S televíziou JOJ Svet sme rozšírili naše suverénne najširšie staničné portfólio o mimoriadne žiadaný dokumentárny kanál, ktorý priniesol na Slovensko kvalitné dokumenty v rodnom jazyku. Som rád, že relevantnosť slovenskej dokumentárnej stanice oceňujú aj operátori a novú televíziu si už nájdu taktiež diváci Skylinku. Spoločne s posilňovaním dostupnosti JOJ Svet pracujeme na rozširovaní obsahovej ponuky, a to aj o nové pôvodné dokumenty z vlastnej produkcie," uviedol generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Skylink #JOJ Svet