Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Rekordná séria, prekvapujúce zmeny: Jojka odtajnila, čo všetko prinesie Česko Slovensko má talent

Na jeseň dorazí neuveriteľná 11. séria ťažiskovej šou Česko Slovensko má talent. Ide o absolútny rekord v slovenských končinách.

08.08.2023 06:00
česko slovensko má talent, talent, Foto:
Veľká novinka! Nová séria Talentu predstaví päťčlennú porotu.
debata
dunaj, maštalír, Čítajte viac Šok pre divákov tesne pred štartom novej série: Maštalír opúšťa markizácky seriálový hit

Talent prekonal aj legendárnu Superstar. Žiadna iná ťažisková šou na Slovensku sa nedočkala tak vysokého čísla pripravovanej série. Svetová talentová šou to dokázala, už začiatkom septembra sa môžu diváci tešiť na jedenástu sériu, ktorá sľubuje opäť neuveriteľné čísla, dojemné príbehy súťažiacich, kopec zábavy, ale najmä obrovské zmeny v obľúbenej porote. Zabudnite na štvorčlennú porotu, v novom ročníku bude o jedného porotcu viac. Talent si tento formát vyskúšal počas minuloročnej série, vtedy išlo o dočasné hosťovanie, teraz to bude trvalé.

ahsoka, star wars, Čítajte aj Seriálový august: Začiatok konca sveta pokračuje a ďalšie neodolateľné televízne kúsky

Podobne ako pri ostatných sériách Superstar, tak aj Talent sa vyberie cestou päťčlennej poroty, ktorá prináša viac názorov, viac konfrontácií medzi sebou, smiechu, ale aj nesúhlasu. K štyrom stáliciam (Diana Mórová, Marta Jandová, Jaro Slávik a Jakub Prachař) sa pripojí každý diel aj piaty špeciálny porotca. Televízie JOJ a Prima stavili naozaj na veľké mená! Do porotcovskej stoličky sa posadí raper Michal Ego Straka, charizmatický Vojta Dyk, česká hviezda Štepán Kozub a skúsený porotca Marián Čeky Čekovský. Ten bol hosťujúcim porotcom už minulý rok a bez váhania opäť prijal ponuku.

Marián Čeky Čekovský v 11. sérii Česko... Foto: TV JOJ
Marián Čeky Čekovský, talent, Marián Čeky Čekovský v 11. sérii Česko Slovensko má talent.
Táta v nesnázích Čítajte aj Jeseň na Nove: Komediálna novinka, legendárna kriminálka i Zlatá labuť. Emócie dodajú Stratené rodiny a MasterChef

„V Talente je vždy zábava, je tu umenie z každého rožka troška. Táto šou je veľmi pestrá, a to ma na nej veľmi baví. Taktiež sa tu cítim ako doma. Som obklopený krásou a nádherou,“ povedal o účinkovaní v šou Marián Čeky Čekovský, ktorý zasadol do talentovej stoličky už po druhý raz. Čekovský ako jediný poznal, čo ho v úlohe porotcu čaká. Ostatné hviezdy si však natáčanie šou užili po prvýkrát.

„Ja sa priznám, že Talent som nikdy nevidel. Ale ani doma nemám televízor. Vždy som zo šou videl len nejaké záblesky a tie boli veľmi podarené,“ priznal svoju neznalosť úspešný spevák a herec Vojta Dyk. Účinkovanie v šou prijal len kvôli svojmu dobrému kamarátovi Jakubovi Prachařovi. „Hlavný dôvod, prečo som to prijal je, že som chcel urobiť radosť pánovi Prachařovi, ktorého mám nesmierne rád.“

Promenádny most cez Dunaj 29 Čítajte aj Nábrežie pri Dunaji: Promenádny most a Nové Lido rozšíria centrum Bratislavy
Vojta Dyk v 11. sérii Česko Slovensko má talent. Foto: TV JOJ
Vojta Dyk, talent, Vojta Dyk v 11. sérii Česko Slovensko má talent.

Nováčikmi v talentovej šou je aj známy stand-up komik, herec a spevák Štepán Kozub, ktorý na českej scéne momentálne patrí k najväčším hviezdam. „Od šou Česko Slovensko Mám Talent očakávam, že sa budem baviť. A ak sa nebudem baviť, tak odídem,“ oznámil pred natáčaním humorom jemu blízkym.

Štepán Kozub v 11. sérii Česko Slovensko má... Foto: TV JOJ
Štepán Kozub, talent, Štepán Kozub v 11. sérii Česko Slovensko má talent.

Zoznam nových porotcov nakoniec uzavrel aj známy raper Michal Ego Straka. Šou v ňom zanechala veľké zážitky a natáčanie si naozaj užil. „Talent vo mne zanechal veľa dojmov. Nie je ľahké súdiť druhých. Jediné, čo ma mrzí sú talentovaní nepostupujúci. Natáčanie bolo profi, náročné, no celé sa to nieslo v dobrej atmosfére.“

Michal Ego Straka v 11. sérii Česko Slovensko... Foto: TV JOJ
Michal Ego Straka, talent, Michal Ego Straka v 11. sérii Česko Slovensko má talent.

Diana priznala, že mala na začiatku strach, nakoniec sa jej ďalší člen poroty veľmi pozdával. „Moje obavy boli zbytočné. Zistila som, že je to naozaj veľmi dobré, pretože päť hláv je vždy viac ako štyri. S každým sme si absolútne sadli, každý je veľmi pozitívny a iný. Je to pre mňa oživenie.“

Ostrieľaný porotca Jaro Slávik bol tiež za známe tváre vďačný. „Nie som v pozícii, aby som hodnotil piateho člena poroty. Sú to každý z nich nesmierne talentované výnimočné hviezdy vo svojej lige a ja som vďačný, že s nimi môžem byť v tak krátkom čase na tak malom priestore, pretože sa od nich učím,“ dodal Slávik.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Česko Slovensko má talent #TV JOJ #televízna sezóna 2023/2024