Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Premiéra jedného z najväčších jesenných filmových trhákov sa blíži! Pozrite si nový trailer

Veľkofilm Duna v novom traileri dokazuje, že nepôjde len o filmovú udalosť roka, ale zrejme aj o najepickejšie sci-fi dobrodružstvo na plátnach kín za poslednú dekádu.

01.08.2021 07:00
Timothée Chalamet, duna, film Duna, Foto:
Tvorcovia filmu Duna sľubujú divákom epické dielo.
debata (1)

V hlavnej úlohe veľkofilmu Duna sa predstaví herec Timothée Chalamet, známy z filmov Daj mi tvoje meno či Interstellar. Spolu s ním sa na plátne objavia napríklad Rebecca Ferguson (séria Mission: Impossible), Josh Brolin (Avengers: Endgame, Deadpool 2), Zendaya (Spider-man: Návrat domov, seriál Euphoria), Oscar Isaac (séria Star Wars, Ex Machina), Javier Bardem (Táto zem nie je pre starých, Skyfall), Dave Bautista (Strážcovia galaxie, Blade Runner 2049), Charlotte Rampling (Melancholia, Assassin’s Creed), Stellan Skarsgård (Thor, Nymfomanka) či Jason Momoa (Aquaman, JUstice League).

oteckovia, sestričky, bodka, slovania, Čítajte aj Budete milosrdní k televíziám? Začína sa hľadanie najlepšieho slovenského seriálu

Paul Atreides je mladý muž s výnimočným darom, ktorému bol predurčený osud, akému nemôže celkom porozumieť. Musí sa dostať na najnebezpečnejšiu planétu vesmíru, aby zaistil bezpečnú budúcnosť pre svoju rodinu a svoj ľud.

dobrý doktor, Čítajte aj Stále vie vháňať slzy do očí! Avšak zvládne to Dobrý doktor aj naďalej?

Práve tam je možné nájsť vzácnu komoditu – korenie, ktoré dokáže odomknúť plný potenciál človeka. Paul a jeho rod však nie sú jedinými, kto si robí na planétu a jej zásoby nárok. Črtá sa konflikt, v ktorom prežijú len tí, čo dokážu čeliť svojmu strachu.

Duna dorazí do slovenských kín už 14. októbra.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #oseriáloch #Timothee Chalamet #Duna