Seriál Dunaj, k vašim službám sa rúti k dramatickému záveru. Indície už prezrádzajú, čo sa bude diať vo finále
Diváci seriálu Dunaj, k vašim službám si na novú sériu museli počkať. Zdá sa však, že jej koniec môže prísť skôr, než mnohí čakali.
Fanúšikovia seriálu Dunaj, k vašim službám si na nové epizódy trinástej série museli počkať. Keď sa objavila informácia, že pokračovanie príde až na konci januára, mnohí diváci neskrývali sklamanie.
Jana Majeská o konci Helgy v Dunaji: Nech mi dajú vedieť včas, aby som sa stihla zmieriť!
Obľúbená herečka Jana Majeská nechýbala medzi hosťami komornej módnej prehliadky MIKLOSKO SOIRÉE, ktorá sa uskutočnila v Bratislave.
Napriek tomu sa seriál po návrate opäť rýchlo stal jednou z najsledovanejších televíznych produkcií. Zdá sa však, že aktuálna séria nemusí trvať tak dlho, ako by si fanúšikovia želali. Informácie zverejnené na filmovej databáze ČSFD.cz naznačujú, že jej finále sa môže priblížiť pomerne rýchlo.
Záver série môže prísť pomerne skoro
Podľa údajov z ČSFD.cz by mala mať trinásta séria 17 epizód. To znamená, že koniec aktuálnej série môže byť bližšie, než mnohí diváci očakávali.
Anotácia k jednej z posledných epizód naznačuje, že záver prinesie viacero otázok. „Čo sa stane na Patrónke? Ako vysvetlí Dávid ostatným povstalcom svoje konanie? Akú lesť si pripraví Edita na Holubca? Aký šok zažije Irena? Čo sa podarí zistiť Šarlote? Komu hrozí vyhadzov z práce? Aké spomienky najviac trápia Luciu? A koho na lesnej ceste čaká veľké prekvapenie?“ uvádza ČSFD pri pätnástej časti.
O seriáloch | pred 4 mesiacmi | 2
Ani samotný záver by nemal byť pokojný. „Podarí sa Renému vykrútiť z prerieknutia, Holubcovi zastaviť transport a partizánom poškodiť trať? Ako Holubec zareaguje, keď sa Ernestova lesť prevalí a ako zareaguje Šarlota na Luciin príbeh? Aký prekvapivý plán má Adela a aké prekvapenie si prichystal Walter pre Helgu? Kto zaklope na Barborine dvere a komu hrozí, že sa nedožije rána…,“ uvádza sa pri poslednej 17. epizóde.
Budúcnosť seriálu zostáva otvorená
Fanúšikovia si nedávno prešli aj dramatickou scénou, keď jedna z epizód skončila výstrelom a zranením jednej z postáv. Mnohí sa obávali najhoršieho, no dej napokon priniesol prekvapivé rozuzlenie.
Veľké „upratovanie“ v STVR je na spadnutie. Úrad práce už eviduje zoznam pracovných miest, ktoré majú zaniknúť
Televízia
|
pred 4 mesiacmi
|
1
Otázky sa objavujú aj okolo niektorých hercov. Ako sme už informovali, herečka Lesana Krausková napríklad v relácii Teleráno prezradila, že dnes trávi veľa času v Česku, kde má pracovné projekty aj osobné zázemie.
Diváci preto začali špekulovať, či by jej aktivity v zahraničí mohli ovplyvniť jej účinkovanie v seriáli. Zatiaľ však nič nenasvedčuje tomu, že by mala z deja odísť.
Tvorcovia seriálu už viackrát ukázali, že sa neboja veľkých zvratov. Nedávno napríklad ukončili príbeh jednej z postáv, ktorá sa zapojila do odboja a pomáhala vydávať ilegálny časopis.
Keď sa fotografia mapy dostala do rúk esesákov, nasledovala tvrdá odveta a jej osud sa skončil tragicky. Podobný koniec už skôr postihol aj inú postavu, čo pripomína, že v seriáli Dunaj, k vašim službám môže byť každý zvrat možný.