Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Všetko o seriáli Vytoč môjho agenta: Spoznajte špičkových agentov a ich slovenské a české herecké hviezdy

Seriálová novinka s plejádou českých a slovenských hereckých hviezd prichádza na televízne obrazovky.

18.03.2024 00:00
Vytoč môjho agenta Foto:
Zľava: Zuzana Kronerová, Kryštof Hádek, Martha Issová a Tomáš Maštalír ako agenti castingovej agentúry Stein v seriáli Vytoč môjho agenta.
debata (1)

Medzinárodnými cenami ovenčený populárny seriál Call my agent, ktorý sa stal obrovským hitom Netflixu, dostal česko-slovenskú verziu pod názvom Vytoč môjho agenta. Seriál je adaptáciou populárnej francúzskej dramedy série Dix pour cent a divákom prináša svet slávy, intríg, nikdy nekončiacej práce a humoru s tímom hereckých agentov a ich náročných klientov.

ellen pompeo, pompeo, klinika grace, greys anatomy, Čítajte aj Marec na Disney+: Obrovská ponuka seriálov, filmov a lahôdka v podobe speváckej megahviezdy

„Teším sa, že môžeme našim divákom priniesť mimoriadne žiadané spojenie najväčších hereckých hviezd Česka a Slovenska, a to v jednom z najlepších seriálových námetov súčasnosti. Osemdielna dramedy Vytoč môjho agenta nás prostredníctvom skvelých scenárov a brilantného obsadenia zavedie do málo poznaného zákulisia kastingovej agentúry a odhalí mnohé úskalia hereckého remesla, ktoré sú pred divákmi skryté," uviedol generálny riaditeľ JOJ Group Marcel Grega.

Zábery zo seriálu Vytoč môjho agenta Fotogaléria - 20 fotiek Všetky fotky
Zľava: Zuzana Kronerová, Kryštof Hádek, Martha...

Televízia Joj na česko-slovenskej adaptácii seriálu spolupracovala s českou televíziou Prima. Hereckou špičkou obsadený seriál bol nakrútený v réžii Michala Blaška (Za sklom, Slovania, Kriminálka Anděl) a Jakuba Machalu (Malá veľká liga, Láska v čase korony).

Príbeh seriálu kombinuje komédiu s drámou. Jeho dej sa odohráva v prestížnej kastingovej agentúre Stein, ktorej vedenie – po nečakanej smrti zakladateľa a šéfa agentúry – prevezmú jej štyria špičkoví agenti. Rýchlo však zistia, že udržať biznis nad vodou a obstáť v neustálom boji s konkurenciou nie je len tak.

„Call My Agent dáva divákovi možnosť zažiť hercov nielen ako postavy, ale ako krehkých a často veľmi protichodných a emocionálnych ľudí. K hercom sa dostávame z inej strany cez kastingovú agentúru, kde ešte nestoja pred kamerou alebo vo svetle reflektorov, ale kde bojujú o prácu a musia riešiť zložité umelecké, ale hlavne ľudské situácie, ktoré sú blízke každému z nás," hovorí Alice Nellis, ktorá stojí za dramaturgickým konceptom česko-slovenskej adaptácie Vytoč môjho agenta.

Agenti spolu fungujú ako zábavne rozháraná a citovo veľmi prepojená rodina, ktorá sa napriek všetkým prekážkam dokáže v prípade ohrozenia vždy zomknúť. Náročné potreby hereckých hviezd, neustály boj s konkurenciou, komplikované osobné vzťahy, ktoré sa pletú aj do pracovných záležitostí – to všetko musia zvládnuť a zároveň obstáť v každodenných situáciách, ktoré prinášajú mnoho komických až absurdných, no zároveň aj dojemných ľudských momentov.

Celý projekt dopĺňa zábavný a divácky vďačný model, v ktorom herecké hviezdy hrajú samých seba ako klientov agentúry. Každá epizóda má svoj samostatný uzatvorený príbeh s jednou alebo dvoma hereckými hviezdami, okolo ktorých sa točí dej každej epizódy.

Seriálová novinka Vytoč môjho agenta bude mať premiéru na TV JOJ v stredu 20. marca o 20:40 hod. Všetkých osem epizód seriálu je už dostupný na streamovacej platforme JOJ Play.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #JOJ play #seriál Vytoč môjho agenta