Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Marec na Disney+: Obrovská ponuka seriálov, filmov a lahôdka v podobe speváckej megahviezdy

Streamovacia služba Disney+ oslávi príchod jari veľkolepo.

18.03.2024 06:00
ellen pompeo, pompeo, klinika grace, greys... Foto:
V marci sa vráti aj Klinika Grace.
debata

1. Smrť a iné detaily

Seriál sa odohráva uprostred lesku a slávy svetovej smotánky a zameriava sa na brilantnú a problémovú Imogene Scottovú (Violett Beaneová), ktorá sa ocitne v nesprávnom čase na nesprávnom mieste (dobre, bola to tak trochu jej chyba) a stane sa hlavnou podozrivou v záhadnej vražde v zamknutej miestnosti. Miesto činu? Honosne zrekonštruovaný zaoceánsky parník v Stredozemnom mori. Podozriví? Každý rozmaznaný hosť a každý vyčerpaný člen posádky. Problém? Aby dokázala svoju nevinu, musí sa spojiť s mužom, ktorým pohŕda – Rufusom Cotesworthom (Mandy Patinkin), najlepším detektívom na svete. Sledujte od 5. marca.

2. Život a Beth

Vzťah Beth a Johna sa stáva čoraz vážnejším. Beth sa začne zaoberať myšlienkou na manželstvo a založenie rodiny, zatiaľ čo s Johnom hľadajú odpovede na ich problémy v komunikácii. Beth robí všetko pre to, aby udržala svoje vzťahy pri živote, a zároveň sa snaží byť oporou priateľom a rodine, ktorí na prahu štyridsiatky zápasia s vlastnými problémami.

3. Kráľovné zvieracej ríše

Najdivokejšie miesta na svete boli vždy domovom mocných vodcov. Dokument Kráľovné zvieracej ríše skúma nový druh hrdinstva – divoké, inteligentné, vytrvalé a… ženské. Sleduje vodkyne na celom svete a rozpráva príbeh ich odhodlania, vytrvalosti, ale aj priateľstva a lásky. Tieto kráľovné nie sú vždy láskavé ani mierne, nedovolia, aby sa niečo postavilo medzi ne a úspech a bezpečie ich rodín. Dokument, v sprievode hlasu oceňovanej herečky Angely Bassettovej, vôbec po prvý raz ukazuje svet prírody ženskou optikou. Sedemdielny seriál vznikal štyri roky a režíroval ho čisto ženský produkčný tím z celého sveta, čo je v oblasti prírodných dejín prelomové. Využíva najmodernejšiu technológiu na odhalenie prekvapivých poznatkov o tom, ako sa samice vo svete prírody dostávajú k moci, pričom sa často spoliehajú na spoluprácu a múdrosť namiesto hrubej sily, aby sa presadili. Záverečná epizóda seriálu oslavuje ženy, ktoré sa vydali až na kraj sveta a zasvätili svoj život dokumentovaniu a ochrane zvieracích kráľovien. Nie nadarmo ju voláme Matka príroda. Nech žijú kráľovné.

4. Klinika Grace

Kultová lekárska dráma sa vracia s jubilejnou 20. sériou už 28. marca. Po trištvrteročnej vynútenej pauze sa seriál vracia s novými epizódami. Štrajk scenáristov a hercov v roku 2023 ochromil výrobu všetkých staníc a streamovacích služieb, reštart prešiel koncom roka a na jar sú pripravené nové časti.

5. Taylor Swift: The Eras Tour

Koncertný film Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version) bude mať premiéru v plnej dĺžke na Disney+ už 15. marca. Okrem piesne Cardigan predstaví aj ďalšie štyri akustické skladby. Film mapujúci najúspešnejšie hudobné turné všetkých čias režíroval Sam Wrench a celosvetovo zarobil viac ako 260 miliónov dolárov, čo z neho robí najvýnosnejší koncertný film všetkých čias.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Disney+