Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Do Času nádejí prichádzajú nové postavy. Manželstvo Rózy a Gézu podrobia ťažkej skúške

Nová epizóda Času nádejí sľubuje divákom napínavý mix emocionálnych momentov.

21.01.2024 00:00
Čas nádejí Foto:
Dominika Morávková-Zeleníková ako Róza v historickom seriáli Čas nádejí.
debata

V nedeľu 21. januára pokračuje na Jednotke historický seriál Čas nádejí. Aj v tretej epizóde čakajú na divákov prekvapivé zvraty a dojemné situácie, ale aj príchod nových postáv, ktoré výrazne ovplyvnia život Rózy a Gézu. Osemdielna sága zobrazuje osudy ich rodiny na pozadí historických udalostí v priebehu rokov 1914 až 1951.

Veľkou lyžicou Čítajte aj Objavte tajomstvá slovenskej kuchyne: Nová relácia RTVS priblíži tradičné potraviny a jedlá z nového pohľadu

Róza (Dominika Morávková-Zeleníková) sa z naivného mladého dievčaťa mení na rozhodnú mladú ženu, ktorá sa nebojí postaviť za svoje rozhodnutia. V tretej epizóde porodí svoje prvé dieťa. Jej manžel Géza (Daniel Žulčák) netuší, že odmietla ísť na potrat, keďže ako dezertér musel opustiť mesto. To, že má syna, sa dozvie, až keď sa vráti domov.

lets dance, let´s dance, Čítajte aj Stane sa miláčikom publika? Markíza potvrdzuje ďalšie hviezdne meno pre megašou

Gréta (Zuzana Mauréry), nekompromisná matka hlavného hrdinu Gézu, má stále o otcovi dieťaťa pochybnosti. Je presvedčená, že Róza svojho muža podviedla a porodila pankharta. Jej vzťahy s rodinou sa naštrbili až tak, že sama strávi najkrajšie sviatky roka, čo pre ňu nie je ľahké. No aj napriek tomu svojho syna po návrate manipuluje a bojuje proti Róze.

Video

Nové zvraty v dejovej línii prinesie príchod nových postáv, ktoré vstúpia do života Rózy a Gézu. Diváci sa môžu tešiť na Petra Kočiša a krásnu Judit Pecháček. Pozrite si v ukážke ich prvé stretnutie.

Video

Seriál si získal divákov

Čas nádejí si pripísal najlepší štart zo všetkých seriálov, ktoré RTVS doposiaľ uviedla. Ako jediný pritiahol pri premiére k obrazovkám viac ako pol milióna divákov. Prvú epizódu si pozrelo až 532-tisíc divákov pri podiele na trhu 24 % v univerzálnom publiku 12+. Diváci si nenechali ujsť ani druhú epizódu, ktorú si uplynulé nedeľu pozrelo 507-tisíc divákov pri trhovom podiele 23 %.

čas nádejí, Čítajte viac Zrodil sa nový divácky hit! Slovenským obývačkám kraľuje tento nový seriál...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #RTVS #seriál Čas nádejí