Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Toto nepoteší: Milované seriálové hrdinky tak skoro neuvidíte. Počkáte si do roku 2025

Ďalší obľúbený seriál naberá nepekné zdržanie. Tento rok ho rozhodne nečakajte.

16.01.2024 06:00
sex v meste, ako to bolo ďalej, sarah jessica... Foto:
Tretia séria Ako to bolo ďalej dorazí až v roku 2025.
debata

Tí, ktorí dúfali, že tretia séria hitu And Just Like That…(Ako to bolo ďalej), voľného pokračovanie Sexu v meste, stihne premiéru aspoň v závere tohto roka, tak prichádza nepríjemné precitnutie. HBO potvrdilo, že v roku 2024 sa produkcia nestihne. Nebyť polročného štrajku scenáristov a hercov počas minulého roka, tak by bola reálna šanca stihnúť produkciu, tak aby sa tretia séria začala vysielať na konci roka.

čas nádejí, Čítajte aj Zrodil sa nový divácky hit! Slovenským obývačkám kraľuje tento nový seriál...

HBO medzičasom odhalilo programové plány plné atraktívnych seriálov na čele s druhou sériou Rodu draka, v ktorom sa potvrdilo nezvratné. Sex v meste dostáva dlhšiu pauzu vo vysielaní a pripája sa tak k The Last of Us, Euphorii alebo White Lotusu, ktoré sa vrátia až budúci rok, keďže štrajk negatívne ovplyvnil všetky televízie, streamovacie služby, ale aj filmové štúdiá.

Na tretej sérii Ako to bolo ďalej sa oficiálne začalo pracovať v novembri minulého roka a tvorcovia musia napísať minimálne desať epizód, čo si vyžiada niekoľkomesačnú prácu, kým sa budú môcť obľúbené herečky vrátiť na pľac.

Istrochem Vajnorská Čítajte aj Zanedbaná časť Bratislavy postupne ožije. V bývalom Istrocheme vyrastie nová štvrť

Čoraz dlhšie pauzy vo vysielaní medzi sériami seriálov sú už bežnou praxou. Medzi prvou a druhou sériou Ako to bolo ďalej bola až 15-mesačná pauza. Už teraz je jasné, že trojka príde minimálne o rok a pol neskôr.

Vedenie HBO a streamovacej platformy HBO Max bolo nadšené z prijatia novej série, ktorá sa vysielala počas minuloročného leta: „Je nám potešením oznámiť, že od uvedenia 2. série sa seriál radí na prvé miesto v rebríčku Max Original a je doposiaľ najsledovanejším vracajúcim sa seriálom Max Original. Gratulujeme producentovi Michaelovi Patrickovi Kingovi a jeho skvelému tímu scenáristov, producentov, hercov a štábu, ktorí nás aj po 25 rokoch očarujú dynamickými priateľstvami a pútavými príbehmi. Nemôžeme sa dočkať, keď diváci uvidia, kam tretia séria zavedie našich obľúbených Newyorčanov.“

Druhá séria obľúbeného seriálu, v ktorom sa popri stáliciach z pôvodného seriálu objavilo kopec nových charakterov, bola označovaná ako svieža oddychovka počas leta. Najviac zarezonovalo samotné finále.

Scenár finále len podčiarkol dôležitosť jednej scény, v ktorej Carrie a Samantha spolu telefonovali. Carrie uzatvárala veľkú životnú etapu. Opúšťa miesto, ktoré si fanúšikovia nikdy nemysleli, že opustí. Svoj pôvodný byt. Robí kráľovskú večeru pre svojich najbližších, aby s miestom, v ktorom prežila celý svoj dospelý život rozlúčila.

Lenže, ako sa ukázalo, pri stole mal sedieť ešte niekto. A to Samantha, ktorá by neváhala preletieť oceán, aby bola jednu noc so svojimi priateľmi. Finále teda dalo jasne najavo, že ich staré seriálové spory sú zažehnané. Nič to však nemení na fakte, že Samantha zostáva v Londýne.

Samanthe zabránilo počasie, aby sa dostala do New Yorku, chcela sa takisto rozlúčiť s ikonickým miestom, kde všetky štyri priateľky prežili svoje pády, ale aj vzlety. „Miranda a Charlotte mi o všetkom povedali, chcela som ťa prekvapiť. Je to tvoj byt, chcela som mu prejaviť úctu,“ hovorí Samantha. Carrie ju dala na odposluch a Samantha nezostala nič dlžná svojej povesti a rozlúčila sa s ním na diaľku a po svojom.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sarah Jessica Parker #HBO #Sex v meste #HBO Max #Ako to bolo ďalej