Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Režisér Klamstva dokončuje nový seriál. Opäť pôjde o prémiový projekt, otvorí novú tému

Novinka režiséra Braňa Mišíka bude mať premiéru na jar budúceho roka.

24.07.2023 06:00
Braňo Mišík Foto:
Režisér Braňo Mišík pri nakrúcaní.
debata (2)
televízor, televízia, ovládač, Čítajte aj Veľké finále! Ktorá televízia sa bude hanbiť? Rozhodnite, ktorý slovenský seriál je najhorší

Pre RTVS nakrútil seriály Hniezdo a Priznanie, pre Jojku Pravú tvár a ZOO, pre Markízu Červené pásky a Klamstvo. Aktuálne prichádza do kín jeho film Nikdy nehovor nikdy a dokončuje ďalší seriál. Režisér Braňo Mišík patrí k našim najúspešnejším režisérom, ktorý sa nebojí otvárať ani náročné témy.

Režisér Braňo Mišík Fotogaléria - 23 fotiek Všetky fotky
Režisér Braňo Mišík a herečka Monika Horváthová...

Televízia Markíza mu po úspechu Klamstva zverila nakrútenie ďalšieho seriálu. Siahla opäť po britskej predlohe, diváci sa tak na jar budúceho roka dočkajú slovenskej adaptácie seriálu Dr. Fosterová, ktorý mal premiéru v roku 2015 na BBC One.

Braňo Mišík Čítajte rozhovor Režisér Braňo Mišík: Vo filme je veľký kus z môjho života. Možno najväčší, aký som v nejakom projekte mal

„Je to iné ako bolo Klamstvo. Nie je to triler, ale komornejšia rodinná dráma, opäť však filmovo spravená,“ prezrádza prvé informácie o seriáli režisér Mišík. Psychologická dráma Doktorka Fosterová prináša príbeh úspešnej lekárky, ktorej idylický rodinný život nahlodá podozrenie, že jej manžel má aféru. Začína pochybovať, či je jej manželstvo naozaj také pevné, ako si myslela. S pribúdajúcimi dôkazmi sa hromadí napätie, ktoré hrozí fatálnym výbuchom. Tvorca Mike Bartlett sa inšpiroval starovekým mýtom o kráľovnej Medei, ktorá otrávi manželovu novú ženu a zabije vlastné deti.

Televízia Markíza je zatiaľ na informácie skúpa. Desaťdielny seriál uvedie na obrazovky na jar budúceho roka.

Pozrite si upútavky na seriál v originálnej verzii:
Video
Video

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Braňo Mišík #seriál Doktorka Fosterová