Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza a jej narodeniny: Pripravte sa na špeciálny program, vrátia sa aj Mojsejovci...

Televíziu Markíza čaká veľkolepé leto, na ktorom konci oslávi 25. narodeniny. Počas dvoch mesiacov divákov čaká špeciálny program. Pripravené budú premiérové seriály a filmy, ale bude možnosť znova si pozrieť kultové relácie, ktoré v minulosti trhali rekordy sledovanosti.

29.06.2021 07:00
markíza, Foto:
Televíziu Markízu čaká slávnostné leto, na ktorého konci oslávi 25. narodeniny špeciálnym programom.
debata (5)

„Atmosféru blížiacej sa štvrťstoročnice Markízy umocní aj nový letný grafický vizuál a jingle, v príprave je tiež veľká imidžová kampaň s obľúbenými tvárami našich relácií a seriálov. Diváci sa rozhodne majú na čo tešiť,“ povedal Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu skupiny Markíza.

slovania, nový život, Čítajte aj Jojkárske seriály ste všetky vykopli! Finále najlepšieho jarného seriálu je tu

Veľké prekvapenie je prichystané pre všetkých fanúšikov kultového komediálneho seriálu Susedia, ktorí ani počas leta neprídu o nové príbehy svojich obľúbených hrdinov.

V utorkové a štvrtkové večery o 20:30 ponúkne Markíza premiérové české epizódy obľúbenej reality šou Zámena manželiek, v ktorých opäť nebude núdza o veľké emócie. Zvyšné večery v týždni vyplnia akvizičné filmy, napríklad aj obľúbená séria komédií Babovřesky a mnohé ďalšie známe tituly. V pracovných dňoch si diváci budú môcť pozrieť aj nové časti obľúbených sérií príbehov Rodinné prípady a Susedské prípady, ktoré budú doplnené o výber najlepších epizód z bohatého archívu.

Superstar, Čítajte aj Superstar sa vracia vo veľkom štýle! Zopakuje sa megaúspech z vlaňajška?

Z vlastnej tvorby aj počas leta bez prestávky pokračuje relácia Teleráno, v rámci ktorej sa od augusta divákom predstaví aj nová moderátorská dvojica Zuzana Čimová a Matúš Krnčok. Diváci neprídu ani o magazín Reflex plný pútavých reportáží a, samozrejme, ani o popoludňajšie a večerné Televízne noviny.

Fanúšikovia kvalitných seriálov sa môžu vo vysielaní Markízy tešiť na premiérovú 17. sériu legendárneho kriminálneho seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad, ale aj na skvelé novinky ako Mladý Sheldon (Young Sheldon) či Majster ilúzie (Deception).

schitt´s creek, Čítajte aj Tešte sa, toto budete chcieť vidieť! Na začiatku leta prichádza seriálová bomba

V rámci osláv 25. narodenín sa na obrazovky Markízy v priebehu leta vrátia kultové relácie ako Mojsejovci, Smiechoty, Slávici na ulici, Uragán, Aj múdry schybí, Partička, Všetci sú za dverami, či VILOmeniny. V príprave je tiež špeciálny narodeninový program, ktorý bude odvysielaný presne v deň výročia, v utorok 31. augusta 2021.

Diváci televízie Doma sa aj v lete môžu vždy od pondelka do štvrtka večer tešiť na premiérové časti obľúbených tureckých romantických seriálov Meryem a Spútaný motýľ. Nových sérií sa dočkajú fanúšikovia úspešného seriálu z lekárskeho prostredia Dobrý doktor, ako aj aktuálnej novinky Chicago Fire. Milovníkov kriminálnych seriálov poteší televízia Dajto, ktorá prinesie premiérovú 14. sériu Myšlienok vraha a na obrazovky sa vráti aj ukrajinský Ňuchač.

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #oseriáloch #televízia Markíza #leto 2021