Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Najsladší vianočný film tohto roka odhaľuje ďalšie detaily: Bude plný najväčších hviezd!

Tohtoročné Vianoce budú plné čokolády! Zistite, ako sa z Willyho stal Wonka! Timothée Chalamet sa predstavuje ako známy milovník čokolády a diváci budú môcť 14. decembra v kinách zistiť, ako sa stať majiteľom továrne, ktorá mnohým zmenila detstvo…

09.11.2023 06:00
Wonka, Timothée Chalamet, Foto:
Timothée Chalamet sa už 14. decembra predstaví v kinách ako Wonka.
debata

V príbehu sa dostaneme na začiatok kariéry známeho čokoládového čarodejníka… Keď sa Willy Wonka vráti zo svojich potuliek svetom a chce sa usadiť, nemá nič iné ako pár mincí vo vrecku a klobúk plný snov – jedným z nich je otvoriť si vlastný obchod s čokoládou.

dunaj, Čítajte aj Jedna smrť za druhou, Dunaj opäť šokoval: Posledný výdych v náručí, neskutočná sledovanosť

Jeho plány prekazí zákerný Čokoládový kartel a ziskuchtivá pani Drhná. Vďaka svojmu dôvtipu, talentu a novým kamarátom zažije Willy veľké čokoládové dobrodružstvo, počas ktorého zistí, že hoci väčšina ľudí uprednostňuje chamtivosť pred dobrom, netreba strácať nádej – niekedy stačí len použiť svoju fantáziu.

Timothée Chalamet, herec známy z filmov Interstallar, Duna či K zemi hľaď! sa predstaví v titulnej úlohe rozprávkového veľkofilmu, ktorý má podľa nových záberov všetky predpoklady ovládnuť vianočné kiná.

Fico, Danko Čítajte aj Národné menu naservíruje neviditeľná opozícia. Slováci sa bavia na bizarných nápadoch politikov

Na plátnach kín sa bude pred Vianocami lietať na zväzku pestrofarebných balónov, tancovať na námestiach, utekať pred žirafami v kostole a liezť na čokoládové stromy… Chýbať nebude svojská postavička Umpa Lumpu, ktorého si s chuťou zahral Hugh Grant, herec najznámejší z romantických komédií Láska nebeská či Notting Hill.

Medzi ďalšími tvárami, ktoré pri pozeraní vykúzlia úsmev na tvári, nájdeme Rowana Atkinsona (Mr. Bean, Johnny English), Sally Hawkins (Paddington, Podoba vody) či takmer nespoznateľne zamaskovanú Oliviu Colman (Vražda v Orient Exprese, Favoritka, Heartstopper).

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Vianoce #Wonka