Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Jojka pripravuje pre divákov prekvapenie: Uvedie stand-up špeciál dvoch komikov Silných rečí

Jojka prinesie divákom stand-up špeciál dvoch komikov Silných rečí.

28.04.2024 06:00
Konečne Spolu Foto:
Stand-up comedy špeciál "Konečne Spolu".
debata

Žáner stand-up comedy je na Slovensku čoraz populárnejší, čo si uvedomujú aj televízie a na obrazovky prinášajú najúspešnejšie vystúpenia. Televízia Markíza ponúka na svojej streamovacej platforme Voyo špeciály v podobe veľkých celovečerných vystúpení najobľúbenejších domácich stand-up komikov – Simony First, Sama Trnku, Jakuba Zitrona Ťapáka, onedlho sa so svojím špeciálom predstaví aj Joe Trendy.

markíza, tv markíza, Čítajte viac Markíza vyšla s pravdou von: Potichu chystala veľké prekvapenie pre divákov

Stand-up dvoch komikov Silných rečí sa rozhodla divákom priniesť aj TV JOJ. Konečne Spolu je názov nového stand-up comedy špeciálu dvojice Michaela Szatmaryho a Tomáša Hudáka, ktorých diváci TV JOJ poznajú aj z relácie Sedem.

Konečne Spolu s Michaelom Szatmarym a Tomášom Hudákom
Video
Zdroj: TV JOJ

„Tomáš s Michaelom spojili sily, aby vás rozosmiali so svojím stand-upovým špeciálom Konečne Spolu. Ich nezabudnuteľné vtipy vo forme 90-minútovej show prinesie už 1. mája streamovacia platforma JOJ play. Ide o unikátny koncept, ktorý u nás ešte nikto nevyskúšal a ktorý prináša silnejší zážitok z vystúpenia,“ približuje novinku PR manažérka TV JOJ Michaela Saleh.

Stand-up comedy špeciál "Konečne... Foto: TV JOJ
Konečne Spolu Stand-up comedy špeciál "Konečne Spolu" dvojice Michaela Szatmaryho a Tomáša Hudáka.

„Meníme premisu klasickej stand-up comedy a to, že na pódiu je vždy len jeden komik. Sme dvaja. Dopĺňame sa a robíme si žarty jeden z druhého. Tak to vníma a vidí divák. Pre nás to ale iné nie je. Robíme to aj v bežnom živote,“ hovorí o spolupráci Michael Szatmary.

A na aké témy sa diváci môžu tešiť? “Sme obaja muži v stredných rokoch a žartujeme o tom, čím žijeme. Takže si uťahujeme zo starnutia aj toho, ako sa mu snažíme márne brániť. Riešime otcovstvo a deti, ale aj ako fungujú vzťahy v dlhoročnom partnerstve a napokon modernú dobu a jej nástrahy. Občas je to mierne pikantné, inokedy pre niekoho možno príliš nekorektné, ale podľa nás vždy zábavné. Humor vždy odráža život a ten nie je tiež vždy uhladený a fér,” prezrádza Tomáš Hudák.

Stand-up comedy špeciál "Konečne... Foto: TV JOJ
Konečne Spolu Stand-up comedy špeciál "Konečne Spolu" dvojice Michaela Szatmaryho a Tomáša Hudáka.

„Títo ostrieľaní hráči vám predvedú, ako to vyzerá, keď sa na jednom pódiu stretnú humor, elegancia, šarm, sex appeal, gentlemanstvo, skúsenosti, ale hlavne dobrí priatelia,“ prezradil spoluproducent comedy špeciálu a zakladateľ Silných rečí Ján Gordulič.

Konečne Spolu bude dostupná exkluzívne na streamovacej platforme JOJ Play už 1. mája. K dispozícii bude na v balíku Premuim (5,99 €/mesiac). Diváci sledujúci JOJ Play v bezplatnom balíku si tento zábavný program budú môcť požičať na 48 hodín za 3,49 € alebo kúpiť navždy za 4,99 €.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #stand-up comedy #TV JOJ #JOJ play