Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza má nový divácky trhák: Dokonca aj jej ostro sledované seriály blednú závisťou

Tretia séria Na nože je totálnym valcom v stredajšom vysielacom slote. Na konte má absolútny divácky rekord.

24.04.2024 06:00
na nože, Foto:
Na nože prevalcovalo konkurenciu s novou rekordnou sledovanosťou.
debata

Kuchárska reality šou Na nože počas jarného vysielania neustále posilňuje svoju pozíciu a získava nových divákov a prekonáva jeden rekord za druhým. Pomáha jej k tomu aj chýbajú konkurencia. Jojku publikum ignoruje a jej koprodukčný seriál Vytoč môjho agenta je prepadákom celej sezóny a výsledkami podliezol aj neúspešnú Ivetu. Jojka v prime-time „dosahuje“ historicky najnižšie výsledky.

Naopak na Na nože v oboch hlavných cieľových skupinách sa v stredu 17. apríla 2024 stalo absolútne najsledovanejším programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc a zaznamenal doposiaľ najvyšší rating aj trhový podiel.

V cieľovej skupine 13 – 55 si deviata premiérová epizóda aktuálnej tretej série Na nože pripísala historicky rekordný rating 10,1% a rovnako aj najlepší trhový podiel 35,4% od vlaňajšieho štartu formátu 8. februára 2023. Opäť tak výrazne porazila seriál Vytoč môjho agenta, ktorý na Jojke v rovnakej cieľovej skupine zaznamenal viac než päťnásobne nižší podiel na trhu iba 6,6%. Francúzsky detektívny príbeh Vraždy v Kermadecu si na Jednotke RTVS zvolilo 9,1% z divákov pri televíznych obrazovkách. Na nože v stredajšom hlavnom vysielacom čase sledovanejšie ako hrané seriály.

Premiérovú časť o prevádzke Penzion & Řízkárna Veranda vo Frýdku-Místku, vôbec prvej reštaurácii, ktorej Martin Novák vyrazil na pomoc až do susednej Českej republiky, si vychutnalo rovných 500-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je doposiaľ absolútne najvyšší počet. V čase vysielania malo Na nože dosah až na rekordných 674-tisíc divákov (AvRch v CS 12+).

O čom bude najnovšia epizóda? Divákov čaká naozaj vyhrotená časť, v ktorej šéfkuchár Martin nedokáže skrývať rozčarovanie a negatívne emócie. Penzión plný detí šetrí kde sa len dá. Majiteľ odmieta minúť čo i len euro navyše. Martin musí zasiahnuť a pokúsiť sa posunúť stravovanie detí na táboroch na vyššiu úroveň. Podarí sa mu to?

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #sledovanosť #TV Markíza #Na nože