Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Rekonštrukcia vlády aj ohrozené eurofondy: Fico, Taraba a Blaha budú diskutovať vo víkendových diskusiách

13.04.2024 00:00 , aktualizované: 14.04.2024 13:30
Fico, Blaha Foto:
Na snímke uprostred predseda Smeru-SD Robert Fico, vpravo Ľuboš Blaha.
debata

Lídri vlády Roberta Fica sa dohodli, že ich ministri už nebudú chodiť do diskusnej relácie Na telo s moderátorom Michalom Kovačičom, ktorú každú nedeľu vysiela TV Markíza. Nateraz nie je jasné, či sa duelov nebudú zúčastňovať len vládni predstavitelia alebo aj koaliční poslanci. Zostava hostí nedeľného Na telo tak zatiaľ nie je známa, článok budeme aktualizovať.

Aktualizácia: Televízia Markíza v relácii Na telo využila tzv. „inštitút prázdneho kresla“. Do relácie neprišiel minister sociálnych vecí Erik Tomáš z Hlasu-SD, hoci podľa moderátora bol jeho duel s predsedom KDH Milanom Majerským dohodnutý viac než mesiac dopredu. Diskusia s Majerským bola skrátená na polovicu voči tradičnému času a v druhej polovici relácie boli hosťami Milan Kňažko a Jozef Banáš.

Na telo, Michal Kovačič Čítajte viac Tvrdý bojkot Na telo: Koaliční lídri sa dohodli, že ich ministri v Markíze diskutovať nebudú

Hosťom Sobotných dialógov bude predseda vlády SR Róbert Fico (Smer-SD). S moderátorom Matejom Baránkom zhodnotí voľby a bude hovoriť aj o rokovaní s ukrajinskou vládou či hrozbe straty eurofondov. Reláciu vysiela naživo v sobotu 13. apríla od 12:10 hod. Rádio Slovensko a spravodajská televízia :24.

V nedeľnej relácii V politike budú o politickom a spoločenskom vývoji po prezidentských voľbách diskutovať minister životného prostredia Tomáš Taraba (nominant SNS) a poslanec Martin Dubéci (PS). Diskusia sa začína na ta3 od 11:00 hod., moderuje Richard Dírer.

Jana Krescanko Dibáková, Na hrane Čítajte aj Na hrane sa definitívne končí. Jojka narýchlo mení program, politickú diskusiu sťahuje z obrazovky

Do diskusie O 5 minút 12 prijali pozvanie podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD) a poslanec Jozef Hajko (KDH). Témami diskusie budú politický a spoločenský vývoj po prezidentských voľbách aj spolupráca medzi Slovenskom a Ukrajinou. Reláciu vysiela naživo Jednotka a RTVS :24 od 11:55 hod., moderuje Marta Jančkárová.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Sobotné dialógy #O 5 minút 12 #V politike #politické relácie #Na telo