Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Ďalší drsný kat má namierené do poroty Let's Dance: Pred kým sa budú páry triasť?

Televízia Markíza odhalila meno štvrtého porotcu nedeľného kola.

22.03.2024 00:00
Lets Dance Foto:
Kto bude štvrtým porotcom v nedeľu večer?
debata

Štvrté kolo bude poriadne drsné, do poroty mieri Zdeněk Chlopčík, ktorý má rovnakú povesť ako Ján Ďurovčík. Tanečné páry budú pod paľbou až dvoch katov. Alebo bude Chlopčík zmierlivý? Chlopčík bol súčasťou slovenskej verzie Let's Dance počas štvrtej a piatej série. Avšak nechýba v žiadnej sérii českej Stardance. V ostatných kolách úlohy štvrtého porotcu sa ujala Nela Pocisková, Petra Polnišová a herec Facundo Arana.

Trio českých porotcov - zľava: Richard Genzer,... Foto: Křepelka Mikuláš/Česká televize
Stardance XII Trio českých porotcov - zľava: Richard Genzer, Tatiana Drexler a Zdeněk Chlopčík.

„Veľmi sa teším, pretože v Let’s Dance som účinkoval pred mnohými rokmi dvakrát za sebou. Veľmi sa mi páči atmosféra šou a okrem toho si veľmi vážim, že budem sedieť na mieste pána Bednárika. Bude to pre mňa obrovská česť. Veľmi sa teším na nedeľný večer,“ povedal Chlopčík v oficiálnom vyhlásení televízie Markíza.

Tretí priamy prenos sa v cieľovej skupine 13 – 55 stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa v rámci ponuky všetkých slovenských staníc. Zároveň mu v univerzálnej cieľovej skupine 12+ patrí status divácky najúspešnejšieho programu nielen nedele, ale aj celého uplynulého týždňa. V cieľovej skupine 13 – 55 uhrala tretia epizóda rating 8,1% a nadpriemerný trhový podiel 31,5%. Epizódu si celkovo pozrelo 553-tisíc divákov starších ako 12 rokov, pričom v čase vysielania šou zasiahla dokonca až 1 030 000 divákov (AvRch v CS 12+).

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #Let´s Dance