Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Televízia JOJ odtajnila plány na rok 2024: Toto bude naozaj veľké!

Jojka chystá veľké množstvo noviniek, ktoré postupne predstaví v priebehu celého tohto roka.

18.01.2024 06:00
nemocnica, Foto:
V roku 2024 sa s divákmi rozlúči Nemocnica.
debata

V prvých dňoch tohto roka už stihla Jojka predstaviť staronovú verziu zábavnej šou Heslo, ktorá obsadila pondelkový vysielací slot. Utorky a štvrtky budú patriť kriminálke Viola, stredy počas zimy spríjemní Slovákom letný závan v podobe česko-slovenského seriálu Na vlnách Jadranu, ktorý vznikol v koprodukcii s televíziou Prima. A to rozhodne nie je všetko! V priebehu ďalších týždňov a mesiacov sa programová ponuka bude rozširovať.

heslo, alagič, Čítajte aj Programové otrasy v Jojke: Stačili dva týždne a je tu prvý prepadák, druhú šancu dostáva...

Čo prinesie Jojka v priebehu jari? Už koncom januára by sa mala vrátiť Nemocnica so svojou poslednou sériou. Jej vysielanie sa potiahne až do začiatku leta, následne príde veľké finále. Jojka už má náhradu za svoj doterajší najdlhšie vysielaný seriál. Diváci nezostanú dlho bez dlhodobého seriálu.

čas nádejí, Čítajte aj Zrodil sa nový divácky hit! Slovenským obývačkám kraľuje tento nový seriál...

Na jeseň sa objaví od minulého septembra nakrúcaná novinka s názvom Ranč. Za seriálom stoja tvorcovia Nemocnice na čele s Danicou Hričovou a viacerými hlavnými hviezdami lekárskej drámy s Nelou Pociskovou. Ranč prinesie na obrazovky príbeh troch generácií dvoch rodín, s ktorými zažijeme srdcervúce príbehy o sklamaní, vášni, zrade, hriechu, odpustení, no hlavne o láske.

nemocnica, Čítajte aj Jojka s poriadnym zvratom vo vysielaní: S Markízou napokon rozpúta boj o diváka

Na svoju jarnú premiéru čaká druhá séria Ivety, ktorá minulú zimu prevalcovala Slovensko a netradičná miniséria sa stala diváckym megahitom a najsledovanejším titulom v histórii Jojky. Nové pokračovanie predstaví až desať epizód.

Počas jarnej, ale aj jesennej sezóny sa diváci dočkajú nových častí komediálneho seriálu Tomáš a Diana. Takisto počas prvých mesiacov tohto roka sa v programe objaví titul Vytoč môjho agenta, ten je aktuálne dostupný na streamovacej platforme JOJ Play. Pôjde o česko-slovenskú verziu seriálu, ktorý prevalcoval Netflix. Čo nevieme o hercoch, ale oni a ich hereckí agenti zažívajú každý deň? Seriál Vytoč môjho agenta rozpráva komediálne príbehy z kastingovej agentúry. Čo všetko musí agentúrny tím zvládnuť, aby obstál v boji, ktorý prináša mnoho absurdných a komických situácií, ako aj dojímavé momenty a skutočné ľudské drámy? Jedinečnosť celého projektu dopĺňa veľmi zábavný model, v ktorom hrajú sami seba herecké hviezdy reprezentované agentúrou.

Jar na Jojke by sa mala niesť na vlne humoru aj vďaka seriálu PsychoSimona so Zuzanou Fialovou v hlavnej úlohe.

Jeseň

A to nie je všetko! Po letnej pauze príde jesenná sezóny 2024/2025 a spolu s ňou Jojka odavizovala viaceré atraktívne premiéry. Okrem dvanástej série Talentu, ktorá opäť bude opäť hlavnou ťažiskovou šou, diváci sa dočkajú aj netradičnej svadobnej reality šou Vezmi si ma. Mnohé ženy túžia byť nevestami, stať sa manželkami a založiť si rodinu, no ich milovaná polovička sa akosi nemá k činu. Žijú v dlhoročnom vzťahu, ktorý stagnuje a potrebuje troška poštuchnúť, aby sa posunul na ďalší level – k manželstvu. Tvorcovia celosvetovo úspešného programu Marry Me Now chcú ženám pomôcť dostať to, po čom túžia.

Okrem spomínaného Ranču si prídu na svoje tí, ktorí majú romantiku. Do vysielania by sa mala dostať miniséria plná lásky nakrútená na exotickom mieste – Lásky v Istanbule. Dej sa odohráva v exkluzívnom prostredí ambasády, ktorá v každej epizóde rieši netradičné, až kuriózne príbehy slovenských občanov. A to všetko bude prepletené komplikovanou láskou hlavných postáv.

Blíži sa aj chuťovka s názvom Večne mladí s hviezdnym obsadením. Milan Kňažko, Bolek Polívka a Vlado Černý – títo páni herci sú ústrednou trojicou a zároveň špičkou hereckého ľadovca komédie pre všetkých duchom mladých. Traja dôchodcovia sa na sklonku života stretnú v luxusnom starobinci. Zisťujú, že aj vo svojom veku môžu ešte zažiť dobrodružstvo a srandu, hlavne ak tam nájdu nových priateľov. Navzájom sa podržia, pohádajú, riešia problémy s chorobami, vzťahmi či s rodinou. A to všetko s humorom im vlastným.

Fanúšikov kriminálok poteší príprava druhej série Kriminálky Kraj, čosi špeciálne predstaví Lovec, ten vzniká v koprodukcii s Českou televíziou. Tomáš Lang (Pavel Kříž) je človek so zvláštnymi nadprirodzenými schopnosťami a Alica Čierna (Jana Kolesárová) žena, ktorá v detstve záhadným spôsobom prišla o mamu a vyrástla v detskom domove. Alica sa stane súčasťou vyšetrovania všetkých prípadov, ktoré sú doménou Tomáša a ostatných Lovcov. Epizódy sú popretkávané tajomnou atmosférou, prítomnosťou nadprirodzených síl, záhadným konaním postáv a mystikou balansujúcou na hrane logicky vysvetliteľných ja­vov.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #rok 2024