Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Takto ešte RTVS ešte nerozdrvila Markízu a Jojku: Razom prišlo o 100-tisíc viac divákov

Pečie celé Slovensko ukázalo svoju silu s nedeľnou epizódou.

12.11.2023 06:00
pečie celé slovensko, Foto:
Pečie celé Slovensko má na konte rekord v sledovanosti.
debata (2)

V nedeľu večer ponúkla RTVS divákom šiestu epizódu premiérovej 3. série divácky obľúbenej šou Pečie celé Slovensko. Reláciu si nenechalo ujsť rekordných 548-tisíc divákov pri trhovom podiele až 26,1% v cieľovej skupine 12+ a relácia sa stala celkovo najsledovanejším programom dňa. Rovnako sa jej darilo aj v cieľovej skupine 12 – 54, kde získala trhový podiel až 26% a rekordný rating na úrovni 9,1%. Šou prekročila v komerčnej cieľovke 9% sledovanosť.

Karel šimek, Anna Fialová, iveta, Čítajte aj Seriálový príbeh o Ivete Bartošovej sa uzavrie: Konečne sa našiel predstaviteľ jej...

Oproti piatej epizóde išlo o markantný nárast. Túto časť si nenechalo ujsť 447-tisíc ľudí pri trhovom podiele 22,8% v cieľovej skupine 12+ a relácia sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Rovnako sa jej darilo aj v cieľovej skupine 12 – 54, kde získala trhový podiel až 22,3% a 7,4% rating.

voyo, nepoužívať Čítajte aj November na Voyo: Návrat kultovej reality šou na Slovensko, pokračovanie Extraktorov a najdrahší český film v histórii

Štvrtú epizódu si nenechalo ujsť až 489-tisíc ľudí pri trhovom podiele 23,3% v cieľovej skupine 12+ a relácia sa stala celkovo najsledovanejším programom dňa. Rovnako sa jej darilo aj v cieľovej skupine 12 – 54, kde získala trhový podiel až 21,8% a až 7,7% sledovanosťou.

Iba po mesiaci vo vysielaní tretej série prichádza oficiálne potvrdenie televízie, že na rok 2024 pripravuje štvrtú sériu Pečie celé Slovensko. Tá aj túto jeseň je najsledovanejšou ťažiskovou šou v cieľovej skupine 12+.

rick, michonne, walking dead, Čítajte aj Toto bude seriálová udalosť roka 2024: Nedočkavým fanúšikom sa zastavilo srdce pri prvých záberoch

„Šikovné domáce pekárky a pekári, cukrárky a cukrári a všetci, ktorí chcú predviesť svoje umenie, majú opäť šancu prihlásiť sa do pripravovanej štvrtej série najsledovanejšej šou RTVS Pečie celé Slovensko. Do súťaže sa môžu prihlásiť všetci milovníci pekárstva a cukrárstva starší ako 15 rokov, ktorí sa tomuto remeslu nevenujú profesionálne,“ píše vo vyhlásení RTVS a otvára registráciu potenciálnych súťažiacich na svojich internetových stránkach.

Jojka pokračovala vo vysielaní jedenástej série Talentu. V mladšom publiku premiérová epizóda uhrala 5,7% rating s 17,7% podielom na trhu. Oproti predchádzajúcemu týždňu ide o nárast, vtedy išlo o najmenej sledovanú časť vôbec. Epizódu si pozrelo iba 317-tisíc divákov. V cieľovke 12 – 54 Talent dosiahol iba 5,1% sledovanosť s 16,7% trhovým podielom.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #RTVS #sledovanosť #Česko Slovensko má talent #šou Pečie celé Slovensko