Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Filmy

Nezmeškajte špeciálny večer s Adele! Toto uvidíte len týždeň po premiére v USA

Televízia Markíza si pre svojich divákov pripravila naozaj obrovské prekvapenie! Oplatí sa pustiť si večer menšiu stanicu Doma. Držiteľka 15-tich cien Grammy - speváčka Adele - sa po dlhšej prestávke vrátila na koncertné pódiá v jedinečnom televíznom špeciáli s názvom Adele: One Night Only. A slovenskí diváci ho uvidia v exkluzívnej premiére a to nie je všekto!

, 21.11.2021 07:00
Adele One Night Only Foto:
Slováci uvidia jedinečný koncert speváckej divy len týždeň po americkej premiére.
and just like that, sex v meste, Čítajte aj Premiéra nového Sexu v meste sa nezadržateľne blíži! Bude tu skôr, než na Vianoce

Toto vystúpenie v ikonickom observatóriu Griffith v Los Angeles v Kalifornii 24. októbra, pričom išlo o vôbec prvý koncert 33-ročnej anglickej speváčky a skladateľky od júna 2017. Adele počas tohto intímneho vystúpenia zaspievala naživo v sprievode vokalistov, klaviristu a orchestra viacero svojich najväčších hitov a vôbec prvý raz predstavila aj nové pesničky zo svojho dlho očakávaného 4. štúdiového albumu, ktorý nesie názov 30.

Superstar, Čítajte aj Superstar s veľkým prekvapením! Na scénu prichádza nová moderátorka

Špeciál obsahuje tiež exkluzívny rozhovor Adele s americkou moderátorkou Oprah Winfrey, ktorý sa natáčal priamo v jej záhrade. Speváčka otvorene prehovorila o svojom novom albume, príbehoch, ktoré sa skrývajú za jednotlivými piesňami, svojom živote po rozvode s manželom, výraznom úbytku na váhe, či o výchove svojho syna.

Súčasťou neopakovateľného večer s Adele bude aj... Foto: Joe Pugliese/CBS
Adele One Night Only, adele, Súčasťou neopakovateľného večer s Adele bude aj rozhovor s americkou moderátorkou Oprah Winfrey.
Spencer film Čítajte aj Filmy, na ktoré diváci tento rok budú márne čakať. Do kín nedorazia!

Diváci si tento neopakovateľný zážitok budú môcť vychutnať v pôvodnom znení so slovenskými titulkami. Televízia Doma odvysiela špeciál Adele: One Night Only už túto nedeľu, 21. novembra 2021, so začiatkom o 20:30, predplatitelia služby Voyo ho budú mať k dispozícii v exkluzívnom predstihu už od nedeľného rána.

Ktoré songy odznejú?

  • 1. “Hello”
  • 2. “Easy On Me”
  • 3. “Skyfall”
  • 4. “I Drink Wine”
  • 5. “Someone Like You”
  • 6. “When We Were Young”
  • 7. “Make You Feel My Love”
  • 8. “Hold On”
  • 9. “Rolling In The Deep”
  • 10. “Love Is A Game”

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Adele #Mediaklik #televízia Doma #televízia Markíza #TV Markíza