Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Pokračovanie článku: Reality a zábavné šou v roku 2022: Najväčšia ponuka Markízy za posledné roky!

3. Lego Masters

Súťažiace dvojice bez vekového obmedzenia si v šou otestujú svoju predstavivosť, kreativitu, originalitu a rýchlosť v boji o titul najtalentovanejších amatérskych staviteľov LEGA na Slovensku a v Česku.

Ich úlohou bude za pomoci neobmedzenej zásoby dielikov slávnej stavebnice vytvoriť výnimočné dielo podľa určeného zadania, ktorým čo najviac ohromia porotu. Nebudú však mať k dispozícii žiaden návod, využiť tak musia výlučne svoju vlastnú fantáziu a staviteľskú zručnosť.

Markiza filmy kolaz Čítajte aj Filmové premiéry na Markíze v roku 2022: Jirka Mádl ako moderný foter aj Dwayne Johnson v džungli

Iba autorov tých najviac nápaditých, technicky dokonalých a unikátnych výtvorov z LEGA posunú porotcovia do ďalších kôl. Len jeden pár však bude vo veľkolepom finále korunovaný za víťaza a okrem prestížneho titulu LEGO Masters si zo šou odnesie aj atraktívnu finančnú výhru.

Na jar 2022 vtrhne na slovenské televízne... Foto: TV Markíza
lego masters, Na jar 2022 vtrhne na slovenské televízne obrazovky unikátna zábavná šou Lego Masters! Markíza hľadá účinkujúcich.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #televízia Markíza #televízna sezóna 2021/2022 #Vianoce 2021 #rok 2022