Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Pauhofová poriadne prekvapila o jej návrate: Neverila som, že sa tak stane, ale...

Na obrazovky Markízy sa vracia netradičná kriminálka.

22.04.2024 06:00
výnimočná nikol, Foto:
Druhá séria Výnimočnej Nikol štartuje na Markíze 22. apríla.
debata

Táňa Pauhofová ako excentrická, brilantná a neuveriteľne svojská Nikol a upätý, pedantný a poriadkumilovný kapitán Kadlec v podaní Kamila Mikulčíka sa opäť predstavia v úlohách ústrednej a značne nesúrodej vyšetrovacej dvojice. Diváci sa tak môžu každý pondelok o 20:30 tešiť na osem nových zaujímavých prípadov, ktoré poriadne preskúšajú mimoriadne intelektové nadanie hlavnej hrdinky.

Uletená policajná posila Nikol Tichá (Táňa Pauhofová) je späť v akcii – ešte bláznivejšia, ešte originálnejšia a ešte výnimočnejšia! Svojou nekontrolovateľnou genialitou, odporom voči autoritám a neortodoxnými metódami narúša štandardné policajné postupy kapitána Adama Kadleca (Kamil Mikulčík). Vyšetrovanie ich opäť zavedie na najrozmanitejšie miesta, počnúc nákupným centrom, kde sa Nikol namiesto zaslúženej nákupnej horúčky musí venovať mŕtvole predavačky, na farmu medzi súťažné kravy, do kaštieľa ako z detektívky od Agathy Christie, ale aj na misiu v utajení do striptízového klubu. No tentoraz bude Nikol čeliť nielen zločincom, ale aj policajným kolegom! Zároveň sa objavia nové skutočnosti týkajúce sa zmiznutia Nikolinho bývalého partnera Romana (Richard Autner).

Diváci sa aj v druhej sérii môžu tešiť na šéfku kriminálneho oddelenia Kristínu Trenčanovú (Michaela Majerníková), ako aj na vyšetrovateľov Sama Dubského (Pavol Šimun) a Noru Antonyovú (Dominika Morávková). V úlohe Nikolinho expartnera Mateja sa vracia Tomáš Maštalír a Nikolinu matku si opäť s chuťou zahrala Zuzana Kronerová.

Dej výrazne zamotá nová postava vytrvalej a odhodlanej vyšetrovateľky Soni Vagnerovej, ktorá má za úlohu posúdiť prínos a škody, ktoré Nikol spôsobila policajnému zboru. Predstaví sa v nej slovenská herečka pôsobiaca v Kanade Andrea Štefančíková. Ďalšej novej úlohy pedantného a tak trochu čudáckeho majora Vincenta Lamberta sa zhostil Ľuboš Kostelný.

Pochybnosti Pauhofovej?

Po dlhšom čase sa do prime-timu vracia Táňa Pauhofová a poriadne prekvapila vyjadrením o svojej postave. Mohlo by sa zdať, že postava Nikol jej nesadla. Opak je pravdou!

„Aj keď som zo začiatku pochybovala, že sa tak stane, Nikol a jej ‚dobrodružstvá‘ som si veľmi obľúbila. Počas výroby prvej série sa z nás stala super partia, zladili sme sa a nesmierne sme sa na pokračovanie tešili. Myslím si, že ľahkosť a nezlomnosť Nikol sa do nášho natáčania skutočne dostala a my sme si druhu sériu skutočne užili,“ zhodnotila obľúbená slovenská herečka Táňa Pauhofová, ktorá sa opäť zhostila hlavnej úlohy. „Okrem zaujímavých zamotaných prípadov sa

diváci môžu tešiť aj na viaceré vzťahové prekvapenia. Budú tiež mať šancu oveľa lepšie spoznať Nikol aj jej parťákov. A v dnešnej dobe nie je na zahodenie, že seriál má v sebe humor, nadhľad a dobrý koniec. A je to poctivá robota,“ dodala.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #seriál Výnimočná Nikol