Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza chystá seriálový masaker proti konkurencii: Opäť sa nakrúca divácky megahit!

Seriálový fenomén roka 2022 už na jeseň predstaví túžobne očakávanú tretiu sériu.

10.04.2024 00:00
debata (4)
Prvé zábery z tretej série Druhej šance. Foto: TV Markíza
druhá šanca, Prvé zábery z tretej série Druhej šance.

Nová séria diváckeho megahitu Druhá šanca vráti na televízne obrazovky obľúbených hrdinov z oddelenia internej medicíny Nemocnice Bezručova. Prinesie ale aj nové, divácky atraktívne postavy, ktoré zamiešajú dej a budú postupne odhaľovať svoje tajomstvá. V jednotlivých epizódach budú môcť diváci opäť spoznávať aj príbehy pacientov s neobvyklými diagnózami a rôznymi problémami.

„Veľmi ma teší, že môžeme oznámiť správu, na ktorú mnohí netrpezlivo čakali. Veríme, že diváci sa už nemôžu dočkať pokračovania príbehov ich obľúbených hrdinov a 3. séria Druhej šance im prinesie tradične silný emocionálny zážitok, množstvo tém na zamyslenie a tiež nevtieravo podané užitočné informácie z medicínskej oblasti. Svedčí o tom aj aktuálna skvelá sledovanosť a ohlasy na 3. sériu v Taliansku, ako aj správy o ďalších pripravovaných adaptáciách toho výnimočného seriálu na nových trhoch,“ hovorí Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

Prvé zábery z tretej série Druhej šance. Foto: TV Markiza
druhá šanca, Prvé zábery z tretej série Druhej šance.

Druhá šanca je slovenskou adaptáciou úspešného talianskeho seriálu DOC – Nelle tue mani, ktorý už bol medzičasom vysielaný v mnohých krajinách po celom svete. Inšpirovaný je skutočným príbehom lekára Pierdante Piccioniho, primára veľkej nemocnice v severnom Taliansku, ktorý opísal vo svojich autobiografických románoch Mínus dvanásť a Prvá pomoc.

Slovenské pokračovanie seriálu začalo vznikať krátko po štarte nakrúcania 3. série pôvodnej talianskej verzie, aby TV Markíza mohla čo najskôr sprostredkovať ďalšie napínavé životné peripetie a dramatický osud ich milovaného seriálového hrdinu – primára Andreja Fabiána a jeho tímu na internom oddelení. Premiéra tretej série je naplánovaná na jeseň tohto roka.

© Autorské práva vyhradené

4 debata chyba
Viac na túto tému: #Ján Koleník #TV Markíza #seriál Druhá šanca #televízna sezóna 2024/2025