Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Jeden z najočakávanejších seriálov tohto roka prichádza: Takto vyzerajú prvé zábery!

Prichádza ďalší seriál, ktorý napraví reputáciu značky Star Wars. Po skvelom titule Ashoka prichádza The Acolyte!

26.04.2024 06:00
star wars, acolyte, Foto:
Nový Star Wars seriál dorazí na Disney+ už 5. júna.
debata

Minulý rok príjemne prekvapila kvalitou miniséria Star Wars: Ahsoka, ktorá si napokon vyslúžila aj druhú sériu. Tento rok príde opäť čosi špeciálne. Konečne prichádzajú príbehy, ktoré reálne obohacujú celé vesmírne univerzum. Chystaná novinka Star Wars: The Acolyte dáva zbohom deväťdielnej filmovej ságe o Skywalkerovcoch a vráti sa do hlbšej minulosti a ukáže naozaj atraktívne obdobie v histórii vzdialenej galaxie.

Fanúšikovia sa vrátia v čase, do obdobia, keď Jediovia boli na vrchole moci, v galaxii vládol mier a nikoho by ani len nenapadlo, že v tichosti v tieňoch rastie zlo. Tvorcovia sa rozhodli zmapovať vzostup Sithov, ktorí napokon prevalcovali Jediov, zničili demokraciu, nastolili teror a zrodil sa Imperátor a Darth Vader. Ich príchod bol však postupný a tento seriál to ukáže!

V seriáli Star Wars: The Acolyte (Akolytka) postaví vyšetrovanie šokujúceho zločinu uznávaného majstra Jedi (Lee Jung-jae) proti nebezpečnej bojovníčke z minulosti (Amandla Stenbergová). Popri tom, ako sa objavujú ďalšie stopy, vydávajú sa na temnú cestu, kde zlovestné sily odhalia, že všetko nie je také, ako sa zdá.

V seriáli účinkujú Amandla Stenbergová, Lee Jung-jae, Manny Jacinto, Dafne Keenová, Charlie Barnett, Jodie Turner-Smithová, Rebecca Hendersonová, Dean-Charles Chapman, Joonas Suotamo a Carrie-Anne Mossová.

Seriál bude mať dvojepizódnu premiéru na streamovacej platforme Disney+ už 5. júna, ostatné epizódy 8-dielnej série budú mať premiéru každý týždeň.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Star Wars #Disney+ #Star Wars: The Acolyte