Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Hit od Netflixu čaká pokračovanie: Nová séria bude plná zvratov, poznáme dátum zverejnenia

Už čoskoro sa môžeme tešiť na tretiu sériu seriálu Bridgerton.

27.02.2024 11:27
Tretia séria seriálu Bridgerton Foto:
debata

V prvej sérii boli diváci svedkami romantickej lásky, v druhej vzrušujúcej premeny nepriateľstva na zaľúbenie. Tretia séria obľúbeného Bridgertonu nám ukáže, čo sa stane, keď sa do seba zamilujú dobrí priatelia.

Hlavnou ženskou postavou bude tentokrát Penelope Featherington (Nicola Coughlan). Tá je už od nepamäti zamilovaná do svojho priateľa Colina Bridgertona (Luke Newton), ktorý zase nadovšetko miluje cestovanie a svoju nezávislosť. Už prvý trailer ukazuje, že to medzi postavami bude poriadne iskriť.

Netflix sľubuje nielen návrat obľúbených postáv, ale aj nové, zaujímavé charaktery. Po 2. sérii má Penelope zlomené srdce, zároveň sa však veľmi hnevá na Colina. Počula ho totiž ako hovorí, že by sa jej nikdy nedvoril – do novej sezóny tak vchádza pripravená na to, že sa svojej lásky ku Colinovi raz a navždy vzdá.

Colin je po návrate z ciest konfrontovaný s Penelope, ktorá je k nemu nezvyčajne chladná. Keď si k sebe nájdu cestu, Colin ponúkne Penelope pomoc – chce jej pomôcť zohnať si manžela. Postupne si však budujú vzťah, ktorý nie je len priateľský. Samozrejme, nesmieme zabudúť na Lady Whistledown – odhalí aj Colin, o koho vlastne ide?

Tretia séria seriálu Bridgerton Fotogaléria - 8 fotiek Všetky fotky

V novej sérii sa môžu diváci tešiť na 8 epizód, ktoré budú zverejnené v dvoch fázach. Prvé epizódy budú zverejnené 16. mája a zvyšné časti 13. júna.

Prvé dve série sa tešili obrovskému úspechu, rovnako tak aj spin-off Queen Charlotte: A Bridgerton Story, ktorý na Netflix dorazil minulý rok v máji.

Jedna postava sa neobjaví

Tretia séria sa však nezaobišla bez problémov – zverejnenie tretej série sa pôvodne predpokladalo ešte na rok 2023.

Z tretej série sa vytratí postava Daphne Bridgerton. „Žiaľ, nie som súčasťou tretej série, užijem si nové časti ako divák,“ povedala Dynevor na margo svojho ďalšieho účinkovania v novom pokračovaní Bridgertonu. Nie je však vylúčené, že sa objaví v potenciálnych budúcich sezónach. Jej úloha bola už výrazne oklieštená v druhej série a neniesla výraznú dejovú líniu.

V prípade tretej série dokonca príde k bezprecedentnej zmene. Prehodí sa totiž príbeh. Ak by sa nasledovala knižná séria, tak tretia sezóna mala patriť Benedictovi, teda druhému najstaršiemu synovi slávneho klanu Bridgertovcov.

Lenže táto postava rozhodne nepatrí medzi najobľúbenejšie postavy, ktorá by dokázala potiahnuť celú sériu. Tvorcovia sa rozhodli pre riskantný krok. Prehodia poradie kníh. Pre pripravovanú tretiu sériu sfilmujú štvrtú knihu, tá sa zameriava na mimoriadne obľúbené charaktery – Penelope a Colina.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Bridgerton