Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Seriálová bomba roka? Kým sa vráti Hra o tróny, diváci uvidia túto kontroverznú lahôdku

HBO tento rok uvedie mimoriadne zaujímavú minisériu plnú hviezd a šokujúcim príbehom.

26.01.2024 06:00
kate winslet, režim, Foto:
Kontroverzná miniséria Režim dorazí na HBO Max 4. marca.
debata

Mŕtva demokracia, teror, totalita, takto by sa dal charakterizovať miniséria Režim, ktorú HBO a HBO Max uvedie v marci tohto roka, konkrétne si fanúšikovia môžu poznačiť do seriálových kalendárov 4. marca. Televízia zverejnila plnohodnotný trailer, ktorý len potvrdil dohady, že pôjde o mimoriadne zaujímavý seriálový kúsok.

Zaujímavosťou je, že časť seriálu vznikalo vo Viedni a priľahlom okolí, hlavnej úlohe sa predstaví Kate Winslet ďalej Matthias Schoenaerts, Guillaume Gallienne, Andrea Riseborough, Martha Plimpton a Hugh Grant. Ukáže tvrdú fikciu s bezútešnou pointou s presahom do súčasného svetového poriadku. Seriál Režim v réžii Stephena Frearsa a Jessicy Hobbs rozpráva o jednom roku strávenom medzi múrmi paláca moderného európskeho režimu, ktorý sa začína rozpadať.

Kate Winslet sa predstaví v úlohe kancelárky „fiktívnej európskej krajiny“, kde demokracia je len fikciou. Za kancelárkou prichádza veľvyslankyňa z USA, ktorá chce, aby jej krajina preukázala dôveryhodnosť voči Spojeným štátom a to teda nebude ľahké. Navyše „nová Európa“ už dávno nevyzerá ako kedysi. Krajiny sú v diktátorskom područí, ľudské práva sú potláčané, sloboda slova neexistuje.

Oscarová herečka v tejto úlohe exceluje v priloženom traileri, jej postava bude šialená!

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Kate Winslet #HBO Max #seriál Režim