Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Milovaný aj nenávidený! Netflix konečne potvrdil návrat seriálu, ktorý rozdelil divákov

Pripravte sa na jarnú dávku lásky a romantiky. Bridgerton chystá svoj veľký návrat s treťou sériou.

13.12.2023 06:00
bridgerton, Foto:
Prvý pohľad na tretiu sériu Bridgertonu.
debata

Nekonečnému čakanie bude čoskoro koniec! Nedočkaví fanúšikovia seriálu sa musia obrniť ešte malou dávkou trpezlivosti, kým uvidia ďalšiu osmičku epizód. Bridgerton sa vráti na Netflix až počas neskorej jari, respektíve začiatku leta budúceho roka. Prestávka medzi kritizovanou druhou sériou a treťou sa tak natiahne na viac ako dva roky. Dvojka mala premiéru v marci 2022.

Tretia séria sa dočká rozdelenia na dve polovice, ako to už býva zvykom pri Netflixe pri jeho najväčších hitoch a ťahákoch. Prvá várka epizód dorazí 16. mája, druhá polovica série 13. júna. Netflix potrebuje, aby nová séria poriadne zafungovala medzi divákmi a priniesla rekordnú sledovanosť, po tom, čo druhá sezóna zinkasovala drvivú kritiku.

V prípade tretej série Bridgertonu dokonca príde k bezprecedentnej zmene. Prehodí sa totiž príbeh. Ak by sa nasledovala knižná séria, tak tretia sezóna mala patriť Benedictovi, teda druhému najstaršiemu synovi slávneho klanu Bridgertovcov. Lenže táto postava rozhodne nepatrí medzi najobľúbenejšie postavy, ktorá by dokázala potiahnuť celú sériu.

Prvý pohľad na tretiu sériu Bridgertonu Fotogaléria - 4 fotky Všetky fotky
Prvý pohľad na tretiu sériu Bridgertonu.

Tvorcovia sa rozhodli pre riskantný krok. Prehodia poradie kníh. Pre pripravovanú tretiu sériu sfilmujú štvrtú knihu, tá sa zameriava na mimoriadne obľúbené charaktery – Penelope a Colina. Netflix dráždi divákov, že sa majú pripraviť na najšokujúcejšiu a najšteklivejši­u sériu.

Z deja zmizne ďalšia hlavná postava, na ktorej Bridgerton stál od prvej epizódy! Kto ide z kola von? Je to herečka Phoebe Dynevor alias Daphne Bridgertonová. V chystanej tretej sérii sa jej postava už nevyskytne, čiže rozlúčka bude zahrnutá iba v rámci scenára.

Nasleduje tak svojho seriálového „manžela“ v podaní herca Regého-Jeana Pagea. Ten šokujúco seriál opustil po prvej sérii, pričom sa očakávalo, že bude pokračovať. Herec však odmietol účinkovanie, keďže si ho tvorcovia poistili len na jednu sériu. Vďaka Bridgertonu sa z neho stala hviezda z večera do rána a herecké ponuky sa mu stále iba hrnú a nemá potrebu byť v seriáli.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #Bridgerton