Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Dobrá správa pre fanúšikov Pána profesora: Do vysielania mieri niečo špeciálne!

Markíza pokračuje v tradícii a aj tento rok prináša divákom špeciálnu vianočnú epizódu Pána profesora.

04.12.2023 06:00
pán profesor, Foto:
Záber z vianočného špeciálu Pána profesora.
debata

Už v pondelok večer fanúšikov čaká každoročný vianočný špeciál, v ktorom študenti Sama Vozára opäť budú konať dobré skutky. Tento rok táto epizóda o to viac poteší, keďže piata séria sa končila šokujúcim otvoreným koncom. Tí, ktorí čakali veľký svadobný happy end zostali sklamaní. Svadba Sama a Klaudie sa naozaj uskutočnila, za účasti starej, ale aj novej triedy a najbližších. No povedať áno si nestihli. Únik plynu a následný výbuch všetko prerušil. Podarilo sa všetkým utiecť zo svadobného stanu? Sú všetci v poriadku? To sa nevie.

„Rozprávame sa o tom, momentálne je v iniciálnej fáze vývoja,“ povedala pre Mediaklik Alexandra Dubovská, šéfka produkcie televízia Markíza. Všetko nasvedčuje tomu, že aj keby Pán profesor dostal šiestu sériu, tak dostane nečakane dlhú pauzu a mohol by sa vrátiť až v roku 2025.

Takto vyzerá vianočná epizóda Pána profesora! Fotogaléria - 10 fotiek Všetky fotky
Záber z vianočného špeciálu Pána profesora.

Ako malú náplasť dostanú diváci vianočnú epizóda, ktorá v sebe skrýva dôležité posolstvo. Pred Vianocami sa rozhorí spor medzi Ráczom (herec Roman Luknár) a jeho pravou rukou Irenkou (Čertezni Moninka). Nevedia sa zhodnúť, či študenti gymnázia Staromestská dokážu prejaviť empatiu voči iným a urobiť dobrý skutok.

Keď Max (Maroš Baňas) s malou Beou (Karolína Kozinková) nájdu v suteréne školy prespávať bezdomovkyňu, stoja pred dilemou: zavolať políciu alebo sa jej pokúsiť pomôcť? Bezdomovkyňa však o ich pomoc ani trochu nestojí, ale Max s Beou sa nedajú odradiť. Ich záchranná akcia naberie väčšie rozmery, ako obaja plánovali a čo je najhoršie, odhalí ich prísny Rácz.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #seriál Pán profesor #Vianoce 2023