Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Toto sú najväčšie seriálové prepadáky roka: Že ich nepoznáte? Nečudo, mali len jednu sériu a dosť

Opakuje sa to každý rok. Televízie a streamovacie služby prídu s novinkami, niektoré uspejú, iné pohoria. A na ten druhý scenár im stačí jedna séria. Toto je výber tohtoročných top seriálových neúspechov, ktorým na potvrdenie neúspechu stačilo iba niekoľko epizód.

31.12.2022 06:00
pivoting, Foto:
Niektorým seriálom v roku 2022 stačila jedna sezóna, aby sa pochovali. Ako seriál Pivoting.
debata

1. First Kill – Netflix

Tak toto bola čistá katastrofa! Mal to byť veľký hit, nakoniec je to ešte väčší prepadák. Seriál First Kill je prvou LGBTI upírskou drámou, ktorá mala divákov baviť roky. Dožila sa iba dvoch mesiacoch. Prvá séria mala premiéru iba v júni tohto roka a v auguste Netflix oznámil, že druhá séria nebude. Dôvod je jasný, nedostatočná sledovanosť, slabý ohlas divákov a najmä tvrdá kritika.

2. Resident Evil – Netflix

Mala to byť veľká seriálová udalosť tohto leta! Netflix sa rozhodol zresuscitovať sériu o zombíkoch Resident Evil. Po viacerých béčkových filmoch, ktoré doviedli príbeh do kreatívneho pekla, padlo rozhodnutie, že to chce poriadny reštart. Toto leto mohli diváci vidieť prvú sériu pokusu o záchranu. Ten však zlyhal na plnej čiare. ríbeh mali vymyslený na niekoľko rokov dopredu a nebáli sa hovoriť až o piatej sérii. Zabudli na fakt, že o úspechu rozhodujú diváci a tí dali jasne najavo, že nová verzia sa im nepáči a neposlali Resident Evil ani do prvej desiatky najsledovanejších seriálov Netflixu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #HBO Max #Vianoce 2022