Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Táto epizóda potvrdila kvalitatívny pád Hry o tróny. Čo všetko sa pokazilo?

Záver tretej epizódy šokoval. Tvorcovia odstránili Nočného kráľa - najväčšiu hrozbu celého seriálu. Razom vyvstala oprávnená otázka, o čom bude zvyšok série. Aký bude záver celého seriálu? Fanúšikom začalo postupne dochádzať, že celý seriál sa ženie do obrovského problému a asi dočkajú sklamania. Stalo sa.

23.08.2020 07:00
hra o tróny, game of thrones, daenerys, Foto:
Zo sebavedomej matky drakov sa stala labilná šialená kráľovná.
debata

Všetci si mysleli, že Nočný kráľ v podaní Slováka Vladimíra Furdíka bude na obraze do poslednej sekundy a práve táto postava bude rozhodujúca v celej pointe seriálu. Nestalo sa. Záverečná séria bola rozdelená na dva celky. Prvé tri epizódy sa venovali mŕtvej ľadovej hrozbe, druhá polovica ukázala záverečný boj o Železný trón so šokujúcimi zvratmi.

Práve tie naznačila štvrtá epizóda s názvom The Last of the Starks. Tí, čo prežili vojnu o Zimohrad sa poslednýkrát rozlúčili s padlými priateľmi, hrdinami. Napätie medzi Jonom a Daenerys hustlo. Jon povedal pravdu o pravom pôvode svojim súrodencom. Sansa z tajomstva spravila informáciu a rozšírila ju. Tyrion spolu s Varysom si uvedomili, že by Jon bol lepším kráľom. Ich myšlienky a činy by mohli byť ako vlastizrada a tá trestá smrťou.

Štvrtá epizóda ôsmej série Hry o tróny v obrazoch Fotogaléria - 9 fotiek Všetky fotky
Posledná vojna o Západozem sa odohrá medzi...

Vojská sa začali presúvať na juh. Vyhrali veľkú vojnu, teraz jej vojská musia zvládnuť ešte poslednú vojnu so Cersei. Tyrion sa snažil apelovať na svoju vládkyňu, aby neničili Kráľovo prístavisko a dala poddaným šancu, popritom spriadal plány, ako zachrániť uväzneného Jaimeho a Cersei.

Presun na juh dopadol tragicky. Euron s flotilou zabil draka Rhaegala, zajal najbližšiu priateľku Daenerys – Missandei. Psychika ohnivej kráľovnej sa rúcala ako domček z karát. Nenávisť a hnev v nej gradoval. Mala pocit, že ju všetci zrádzajú. Posledná kvapka bolo sťatie Missandei pred jej očami. Jej idea vypáliť miliónové mesto nabrala reálnu podobu.

Pozrite si ojedinelý dokument, ktorý ukáže zákulisie nakrúcanie štvrtej časti. Určite neoľutujete!

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Hra o tróny #Game of Thrones #oseriáloch