Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Anketa: Zoznam nenávidených slovenských seriálov sa rysuje! Koho pošlete do finále?

Veľká letná anketa je po roku opäť tu! Televízna sezóna 2019/2020 sa uplynutím posledného júnového dňa skončila. Je načase, po ročnej pauze, opäť nájsť najhorší slovenský seriál tejto sezóny. Hlasovanie bude prebiehať v štyroch kolách.

, 18.07.2020 07:00
oteckovia, ministri, horná dolná, delukse,... Foto:
Pátranie po najhoršom slovenskom seriáli uplynulej sezóny pokračuje tretím kolom.
debata (3)

** V prvom kole unikli hanbe tri seriály: Markizácke Sestričky a Susedia, jojkárska Trhlina a kriminálka Za sklom.

V tom druhom ste „zachránili“ Hniezdo z dielne RTVS a dva jojkárske seriály: jarnú novinku Jenny a denný seriál Nový život. **

Prvé a druhé kolo je úspešne uzavreté, v ponuke bolo dvanásť seriálov. Začína sa tretie kolo, v ktorom hlasujete za šesť seriálov, z nej vzíde finálová trojka do štvrtého kola. Tretie kolo trvá od 18. júla a skončí sa 24. júla.

Finálové, štvrté kolo, v ktorom bude bojovať finálová trojka sa začne 25. júla a „víťaza“ bude vyberať do 31. júla. Vyhodnotenie ankety sa dozviete v sobotu, 29. augusta, spolu s výsledkami augustovej ankety o najlepší slovenský seriál uplynulej sezóny. Je to na vás, hlasujte!

UPOZORNENIE: Do letnej ankety nie sú zaradené jarné markizácke seriály Červené pásky a Pán profesor, keďže ich televízia kvôli pandémii stiahla po dvoch až troch častiach z vysielania a preto nie je možné posúdiť ich celkovú kvalitu.

1. Oteckovia – TV Markíza

Markíza musela ukončiť vysielanie piatej série obľúbeného podvečerného hitu na začiatku apríla. Minuli sa jej predtočené epizódy. Nakrúcanie sa obnovilo začiatkom júna, nové epizódy uvidia diváci na jeseň.

Upútavka na piatu sériu.

2. Horná Dolná – TV Markíza

Z obrazoviek zmizli aj premiérové časti komediálnej stálice, nahradili ich reprízy. Návrat nových epizód televízia avizuje na jeseň.

Počas pandémia vznikla špeciálna korona epizóda.

3. Delukse – TV JOJ

Na jeseň Jojka uviedla komediálnu novinku, ktorá si svojich divákov našla, sledovanosť bola stabilná a uspokojivá. Televízia potvrdila nakrúcanie ďalších epizód.

4. Hrobári – TV JOJ

Poriadne drsný a čierny humor sa počas jesene predstavil v groteske Hrobári.

5. Ministri – TV JOJ

V septembri sa na obrazovky vrátili Ministri s druhou sériou, ktorá bola ešte jedovatejšia, ako tá prvá. Nenechali na nikom nitku suchú.

6. Bola raz jedna škola – TV JOJ

Prvý veľký prepadák tejto sezóny, komediálna miniséria a zvláštnej škole na divákov jednoducho nezabrala a televízia ju stiahla po niekoľkých epizódach z hlavnej stanice a dovysielala na menších.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #televízia JOJ #oseriáloch #televízia Markíza