Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Anketa: September je plný slovenských seriálov! Ktorý si nenecháte ujsť?

Začiatok septembra je charakteristický začiatkom novej televíznej sezóny a letnej uhorke prichádza prietrž nových programov a diváci razom nestíhajú sledovať svoje obľúbené seriály. Každý deň iný seriál alebo dokonca aj dva naraz. Tento týždeň ich bolo naozaj veľa. Ktorý si vybrať? Hlasujte v ankete, v ktorej vyberáte obľúbené seriály!

07.09.2019 07:00
debata (3)

Oteckovia – 4. séria (Markíza)

Už v pondelok, 2. septembra, je partička oteckov vrátila a spolu s nimi ich ratolesti, manželky, priateľky a každodenné radosti, ale aj strasti, ktoré pozná každý z nás.

Susedia – 7. séria (Markíza)

Markíza naservírovala ďalšiu veľkú premiéru počas pondelkového večera. Po letnej pauze sa vrátili aj Susedia, fanúšikov potešila už siedma séria ich obľúbeného sitkomu, v ktorom nastanú zaujímavé zmeny v deji.

Sestričky – 2. séria (Markíza)

V utorok, 3. septembra, sa po ročnej pauze na obrazovky Markízy vrátili obľúbené Sestričky s 10-dielnou druhou sériou. Minulú jeseň táto lekárska dráma príjemne prekvapila nielen spracovaním, ale aj sledovanosťou, ktorou ju diváci odmenili. Zo Sestričiek sa stal jednoznačný hit minuloročnej jesene.

Horná Dolná – 10. séria (Markíza)

Markizácka predstava o slovenskej dedine má pred sebou míľnik. Vstupuje do vysielania neuveriteľnej desiatej série! Od 5. septembra.

Delukse – premiéra nového seriálu (JOJ)

Zahanbiť sa nenechá ani Jojka, ktorá v stredu, 4. septembra, vyrukovala s prvou seriálovou novinkou s názvom Delukse. Narozdiel od konkurencie, ktorá nenecháva nič na náhodu a vracia overené hity, Jojka pôjde ťažšou cestou a slovenskí diváci okúsia bláznivú komédiu z päť hviezdičkového hotela, kde nie je nič tak, ako má byť.

Ministri – 2. séria (JOJ)

Počas minuloročnej jesene tento seriál vzbudil poriadne vášne. Fiktívna slovenská vláda na čele s egocentrikom Milankom a jeho skorumpovanými pobočníkmi týždeň, čo týždeň prinášali poriadne kontroverzné epizódy. Teraz sa vrátili s novými epizódami a to od 3. septembra.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #susedia #Horná Dolná #oseriáloch #Oteckovia #Delukse #seriál Ministri #seriál Sestričky