Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Spoznali by ste idoly mladosti? Herci po 20 rokoch začínajú nakrúcať Beverly Hills

Dvadsať rokov od skončenia seriálu a od tridsať od jeho začiatku. Presne toľko času ubehlo, kým sa obľúbená partička hercov znova stretla na nakrúcaní nových epizód Beverly Hills 90210. Tie by sa mali objaviť počas tohto leta.

, 09.05.2019 07:00
beverly hills, beverly hills 90210, Foto:
Nové epizódy uvidia diváci už toto leto.
debata

Seriál o skupine tínedžerov bola povinnou jazdou v 90-tych rokoch a na seriáli vyrástla nejedna generácia dnešných tridsiatnikov. Bola to „povinná“ nedeľná televízna jazda, keď sa v podvečer vysielalo Merlose Place a Beverly Hills 90210. Celkovo sa podarilo nakrútiť desať sérií, počas vysielania sa vymenilo takmer celé obsadenie, no niektorí herci vydržali až do konca. V roku 2008 televízia The CW priniesla na svoje obrazovky reboot s názvom 90210: Nová generácia, v ktorej sa objavili aj pôvodné postavy. Po piatich rokoch sa seriál skončil.

Návrat klasického Beverly Hills spôsobil pred pár mesiacmi hotový ošiaľ. O projekt malo údajne záujem hneď niekoľko štandardných televízií, ale aj streamovacie stanice. Nakoniec vyhrala televízia FOX, ktorá seriál kedysi vlastnila a vysielala. Vracia sa teda domov.

Na poslednú chvíľu svoju účasť potvrdila herečka Shannen Doherty (Brenda), ktorú pôvodne ani neoslovili. Zúčastniť 6-dielneho revivalu sa mal naopak zúčastniť Luke Perry (Dylan), ktorý v marci náhle zomrel na následky masívnej mŕtvice. Diváci sa môžu tešiť na takmer kompletné pôvodné obsadenie v zložení Jason Prestley (Brandon), Shannen Doherty (Brenda), Jennie Garth (Kelly), Ian Ziering (Steve), Tori Spelling (Donna), Brian Austin-Green (David) a aj Gabrielle Carteris (Andrea).

Herci sa pred pár dňami zišli na prvej skúške a čítaní scenára prvej epizódy. Samotné nakrúcanie sa začne v priebehu najbližších dní.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Working hard! Can’t wait to show you what we’ve been up to!

Príspevok, ktorý zdieľa Gabrielle Carteris (@gabriellecarteris),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Da na na na.... I think you know how this one goes . Let me hear it people! #90210onfox #90210 #bestfans

Príspevok, ktorý zdieľa Ian Ziering (@ianziering),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ladies in floral! I can’t believe this is happening...@torispelling @gabriellecarteris @theshando @90210onfox

Príspevok, ktorý zdieľa Jennie (@jenniegarth),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This isn’t the real one, but it’s coming!! @bh90210 @gabriellecarteris @theshando @torispelling @jason_priestley @ianziering @arent_you_that_guy

Príspevok, ktorý zdieľa Jennie (@jenniegarth),

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #oseriáloch #Beverly Hills 90210