Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Voyo sa spája s letným festivalom. Na Grape prinesie vlastný stage aj novú zónu

Ponúkne vystúpenia mladých interpretov z česko-slovenskej hip-hopovej scény, elektroniky alebo RnB.

25.06.2023 06:00
Grape x Voyo Foto:
debata

Streamovacia služba Voyo ohlasuje ďalšiu významnú novinku. Svoju značku sa rozhodla spojiť s obľúbeným letným hudobným festivalom Grape a pre návštevníčky a návštevníkov festivalu prinesie samostatný hudobný stage a úplne novú zónu.

markíza, tv markíza, logo, Čítajte aj Zabudnite na starú verziu: Markíza chystá veľký reštart legendárnej televíznej šou

„Festival Grape je dlhodobo zárukou kvalitných hudobných zážitkov a ponúka priestor na prezentáciu zvučným svetovým menám, ale aj mladým nádejným umelkyniam a umelcom. Tešíme sa preto z partnerstva nielen s Grapeom, ale aj s ďalšími značkami ako Red Bull a Refresher. Myslím si, že toto spojenie bude pre návštevníčky a návštevníkov naozaj osviežujúce a intenzívne,“ hovorí Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu skupiny Markíza.

Ty Simpkins film  Insidious: Červené dvere Čítajte aj Potrebujete sa schladiť počas horúceho leta? Riadnu dávku zimomriavok zažijete v najnovšom príbehu kultového hororu

Program pódia festival postupne zverejní na svojich sociálnych sieťach a webstránke. „Dramaturgicky sme sa zamerali najmä na mladú generáciu, po minuloročnej úspešnej spolupráci s Jakubom Strachom aka NobodyListen a jeho projektom Addict sme sa dohodli na pokračovaní. Jakub pripraví sobotný program a Grape sa postará o účinkujúcich na piatok. Povenujeme sa teda opäť aktuálnym mladým menám z česko-slovenskej hip-hopovej scény, elektroniky, alebo RnB", vysvetľuje Ján Trstenský, organizátor Grape festivalu.

She Said, Čítajte aj Nepremeškajte! Tento film je svedectvom o nesmiernom význame investigatívnej žurnalistiky

Grape je jeden z najväčších hudobných festivalov na Slovensku, zameriava sa najmä na súčasnú populárnu slovenskú a svetovú hudbu, pričom zviditeľňuje aj menej známych umelcov. Headlinermi tohto ročníka sú Yungblud, Foals, Moderat a M83. Medzi ďalšie zahraničné mená patria napríklad King Gizzard & The Lizard Wizard, Yung Lean, Bru-C, Netsky, Sub Focus, SKAAR či EKKSTACY. Priaznivcov slovenskej hudobnej scény potešia Para, Gleb, Hex, Jana Kirschner, Slobodná Európa, Medial Banana, FVLCRVM, Puding Pani Elvisovej, Saul, The Curly Simon alebo Berlin Manson.

Grape festival 2023 sa koná od 11. do 12. augusta 2023 na Letisku Trenčín.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #festival Grape #Voyo