Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Odvekí rivali sa spoja, aby zachránili svet. Trailer na film Godzilla a Kong sľubuje poriadnu akciu

Godzilla a Kong: Nová ríša príde do kín už o pár mesiacov.

09.12.2023 00:00
Godzilla a Kong Foto:
debata

Odvekí rivali, ktorí sa však dokážu spojiť pre rovnováhu sveta… Aj tak by sa dal charakterizovať vzťah prerastenej opice a jaštera, ktorí vyčíňajú na planéte opíc. Divíci sa môžu tešiť na film, ktorý do kín príde už v apríli 2024 – volá sa Godzilla a Kong: Nová ríša.

O príbehu zatiaľ nevieme veľa. Oficiálne popisy hovoria len o tom, že mocný King Kong a obávaný Godzilla budú súperiť s doteraz neobjavenou hrozbou, ktorá sa skrýva v hlbinách Zeme a ohrozovať bude nielen existenciu spomenutých dvoch Titánov, ale aj nás všetkých. Podtitul Nová ríša naznačuje, že sa pozrieme hlbšie do sveta pod zemským povrchom, kde Titáni žijú, ale aj do ich prehistórie. Práve teraz zverejnený trailer naznačuje o čosi viac.

FURIOSA: MAD MAX SÁGA Čítajte viac Fanúšikovia akčných filmov sú vo vytržení: Nový trailer filmu Furiosa: Mad Max sága mimoriadne zaujal

Zdá sa, že ohrozenie bude vychádzať priamo z radov Kongových opičích súkmeňovcov, sám si s ním ale neporadí a bude treba prebudiť Godzillu zo spánku, na ktorý sa jašter uložil po poslednom súboji. Zo svojho mrazivého brlohu však vyjde Godzilla v trochu inej podobe, než akú poznáme – čo za sily sa v ňom prebudili?

Túto otázku, ale aj mnohé ďalšie zodpovie snímka režiséra Adama Wingarda, ktorý stojí za filmom Godzilla vs. Kong, ale v obľube ho vďaka snímkam Hosť či You're Next majú aj hororoví fanúšikovia. Z hereckých tvárí sa vrátia Rebecca Hall, Bryan Tyree Henry či nepočujúca detská herečka Kaylee Hottle. Pridajú sa k nim napríklad Dan Stevens či Alex Ferns.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Godzilla #Godzilla a Kong: Nová ríša